تاریخ انتشار : جمعه، 31 ارديبهشت ماه، 1395

راه اندازی مرکز استعدادیابی هندبال در استان بوشهر ضرورت دارد

- رئیس فدراسیون هندبال گفت: با وجود استعدادهای فروان استان بوشهر در زمینه ورزش هندبال برای بهره وری لازم از این استعدادها باید مرکز استعدادیابی هندبال در این استان راه اندازی شود.

به گزارش‌‌‌‌‌ "آباد سبز" به نقل از ایرنا، سید ابوالحسن مهدوی روز جمعه در نشست مجمع سالانه هندبال استان بوشهر افزود: به منظور رونق ورزش هندبال در استان های کشور حل مشکلات فراوری این رسته در دستور کار فدراسیون مربوطه قرار دارد که استان بوشهر نیز با وجود استعدادهای فراوانش در این بین از اولویت ویژه برخوردار است.
وی ادامه داد: در این راستا برنامه های مدونی برای آموزش مربیان و داوران این رشته پیش بینی شده است که برگزاری آن کمک شایانی به توسعه ورزش هندبال در سطح کشور خواهد داشت.
مهدوی افزود: برای غنا بخشی به این برنامه های آموزشی تاکنون نشست های متعددی با کشورهای صاحب سبک در رشته هندبال برگزار شده است.
رئیس فدراسیون هندبال یادآور شد: در چند سال گذشته جایگاه هندبال ایران در سطح دنیا رشد خوبی داشته و در این راستا برنامه ریزی شده هندبال کشور در سال آینده به یکی از قطب های برتر این رشته در سطح آسیا و جهان تبدیل شود.
وی همچنین با تاکید بر ضرورت توجه به ورزش هندبال از سنین پایین گفت: در رشته هندبال نیز همانند سایر رشته ها کار روری رده سنی پایه دارای اهمیت فراوانی است که نسبت به آن اهتمام ویژه داریم.
مدیرکل ورزش و جوانان استان بوشهر نیز گفت: استان بوشهر از حیث برخورداری از ظرفیت های عمده در ورزش هندبال نیازمند یک نگاه ویژه از سوی فدراسیون این رشته است.
احمد بهروزیان‌ فر با بیان اینکه در این هیات نیز همانند سایر هیات های ورزشی استان با کمبود منابع مالی مواجه هستیم افزود: با تغییرات صورت گرفته در فدراسیون هندبال امید است نوع نگاه به استعدادهای هندبال استان بوشهر نیز دستخوش تحولات مثبتی شود.
7212/1656


 


شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.
abadsabz1@gmail.com
info@abadsabz.ir
مرتبط باموضوع
 دمای هوا در استان بوشهر افزایش می یابد  [ دوشنبه، 15 خرداد ماه، 1396 ]
 تصمیم دلار در محدوده حساس  [ سه شنبه، 25 دي ماه، 1397 ]
نظر
 
نام (ضروری): 
نظر:
کد امنیتی
کد امنیتی

  [ بازگشت ]
 
امتیاز دهی به مطلب
انتخاب ها

 گرفتن پرينت از اين مطلب گرفتن پرينت از اين مطلب

 ارسال به دوستان ارسال به دوستان

 گزارش این پست به مدیر سایت گزارش این پست به مدیر سایت

اشتراک گذاري مطلب
تبلیغات
آباد سبز
آباد سبز