تاریخ انتشار : چهارشنبه، 17 بهمن ماه، 1397

بخشدار بخش مرکزی تنگستان: استقلال، عزت ملی و خودکفایی بزرگترین دستاورد انقلاب چهل ساله ماست

آباد سبز : بخشدار بخش مرکزی گفت: بزرگترین دستاورد انقلاب اسلامی، استقلال ،عزت ملی و خودکفایی در عرصه های مختلف علمی است که با تکیه بر توان داخلی و اقتدار نیروهای مسلح به وجود آمده است.    

به گزارش " آباد سبز " یونس غلامی زاده بخشدار بخش مرکزی تنگستان در گفتگو با تنگستان نما گفت: بزرگترین دستاورد انقلاب اسلامی ، استقلال ،عزت ملی و خودکفایی در عرصه های مختلف علمی است که با تکیه بر توان داخلی و اقتدار نیروهای مسلح به وجود آمده است.

یونس غلامی زاده افزود: انقلاب اسلامی ما بعد از گذشت عمر چهل ساله خود همچنان بر محور پیام امام و آرمان بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی مبنی بر توجه به محرومین و مستضعفین در مسیر توسعه و تعالی حرکت می کند و در این راستا با محرومیت زدایی از مناطق روستایی و کمتر توسعه یافته کشور توانسته این مهم را مورد توجه قرار دهد.

بخشدار بخش مرکزی خاطر نشان کرد: در بخش مرکزی تنگستان با احداث زمین های چمن مصنوعی و بوستان‌های امید و بهسازی معابر در دولت تدبیر و امید انقلابی در عرصه عمران روستایی بوجود آمد.

وی تصریح کرد: مهمترین آرمان و شعار انقلاب در تحقق طنین استقلال ، آزادی ،جمهوری اسلامی که در سالهای مبارز با ستم شاهی بر زبان مردم جاری شده بود خلاصه می شود  و امروز شاهدیم تا حد زیادی این آرمان محقق شده است و  باید در برخی زمینه ها همچون مسائل اقتصادی با برنامه ریزی های بلند مدت و تلاش مضاعف گامهای موثری برداریم تا انشاالله با اقتدار و صلابت نقشه های شوم دشمنان قسم خورده نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را نقش برآب کنیم.

غلامی زاده خاطر نشان کرد: خدا را شاکریم که انقلاب شکوهمند ما در حالی به سن چهل سالگی رسیده است که علیرغم تمام  تلاشهای دشمنان در راستای بر اندازی نظام،  انقلاب اسلامی در اوج بالندگی ، استقلال و عزت و اقتدار با تکیه بر  عزم ملت قرار دارد و تا زمانی که وحدت کلمه و انسجام ملی وجود داشته باشد هیچ قدرتی یارای مقابله با ما را نخواهد داشت. 


شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.
abadsabz1@gmail.com
info@abadsabz.ir
مرتبط باموضوع
نظر
 
نام (ضروری): 
نظر:
کد امنیتی
کد امنیتی

  [ بازگشت ]
 
امتیاز دهی به مطلب
انتخاب ها

 گرفتن پرينت از اين مطلب گرفتن پرينت از اين مطلب

 ارسال به دوستان ارسال به دوستان

 گزارش این پست به مدیر سایت گزارش این پست به مدیر سایت

اشتراک گذاري مطلب
تبلیغات
آباد سبز
آباد سبز