تاریخ انتشار : چهارشنبه، 17 بهمن ماه، 1397

مشکلات مالی تیم پارس جنوبی جم عذاب آور است

آباد سبز : مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی پارس جنوبی جم گفت: مشکلات مالی تیم فوتبال پارس جنوبی جم عذاب آور است از این رو انتظار می رود شرکت های خصوصی مستقر در منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس به کمک تیم بشتابند...

به گزارش " آباد سبز "  بهرام رضائیان روز چهارشنبه در جمع خبرنگاران افزود: در این شرایط به جز جذب حامی راهی برای درآمد زایی نیست اما حامی به عنوان یک بنگاه اقتصادی در گام نخست شرایط خود را می‌بیند و در صورت داشتن شرایط مناسب به پارس جنوبی کمک می کند.

وی بیان کرد: با توجه به قانونی که درباره تیم های نفتی فوتبال وجود دارد دولت نمی تواند به تیم پارس جنوبی جم کمک مالی داشته باشد در همین راستا از شرکت‌های خصوصی انتظار حمایت داریم.
رضائیان تاکید کرد: برای حمایت از تیم فوتبال پارس جنوبی جم باید از ظرفیت‌های موجود در منطقه استفاده شود.
وی یادآور شد: شرکت‌هایی تا کنون به تیم کمک داشتند که قدردان حمایت آنها هستیم زیرا این کمک‌ها به محیط پیرامونی و شهرک‌ های مستقر در منطقه هم می ‌رسد. 
رضائیان یادآور شد: در زمان حاضر 407 نفر در تیم‌های پایه فعالیت می ‌کنند که این اشتغالزایی خوبی برای باشگاه به حساب می آید.
وی در واکنش به خبر جدا شدن تارتار از سمت سرمربی گری تیم فوتبال پارس جنوبی گفت: لغو پرواز بازیکنان این تیم به تهران باعث ناراحتی سرمربی و سرپرست تیم شد ولی آنها همچنان در کنار تیم هستند.
رضائیان ادامه داد: تیم پارس جنوبی جم یک تیم بی‌حاشیه است که با بهره گیری از بازیکنان خوب، باکیفیت و کادرفنی بادانش تاکنون نتیجه های خوبی در لیگ برتر کسب کرده است.
تیم فوتبال پارس جنوبی جم اکنون با 20 امتیاز در رده ششم لیگ برتر فوتبال کشور قرار دارد و در هفته هفدهم رقابت ها 23 بهمن به مصاف نفت مسجد سلیمان می رود.

  


شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.
abadsabz1@gmail.com
info@abadsabz.ir
مرتبط باموضوع
نظر
 
نام (ضروری): 
نظر:
کد امنیتی
کد امنیتی

  [ بازگشت ]
 
امتیاز دهی به مطلب
انتخاب ها

 گرفتن پرينت از اين مطلب گرفتن پرينت از اين مطلب

 ارسال به دوستان ارسال به دوستان

 گزارش این پست به مدیر سایت گزارش این پست به مدیر سایت

اشتراک گذاري مطلب
تبلیغات
آباد سبز
آباد سبز