تاریخ انتشار : دوشنبه، 17 دي ماه، 1397

افتتاح و آغاز عملیات اجرایی 82 پروژه با اعتباری بالغ بر 134 میلیارد تومان در دهه ی فجر

به گزارش‌‌‌‌‌ "آباد سبز" به نقل از خبرگزاری فارس از شهرستان جم، محمد حسینی بعد از ظهر امروز در نشست شورای اداری شهرستان جم، اظهار داشت: وحدت و همدلی خوبی بین مردم و مدیران وجود دارد و همه ی دستگاه های اجرایی در تلاش اند تا مشکلات موجود رفع شود. فرماندار شهرستان جم با اشاره به دهه ی فجر بیان کرد: فراز و نشیب های زیادی را در جمهوری اسلامی پشت سر گذاشته ایم و اقتدار نظام، کانون آرامش و امنیت بوده و جهانیان نیز به آن اعتراف کرده اند.
وی با اشاره به برخی حاشیه های اخیر در جم اظهار داشت: شان و منزلت جایگاه ها حفظ شود و بعضی افراد با ایجاد تفرقه، توسعه و شتاب پیشرفت شهرستان را کاهش ندهند. فرماندار جم با بیان اینکه سفر استاندار بوشهر به جم نتایج خوبی به همراه داشت خاطرنشان کرد: برای حل برخی مشکلات جم در استان بوشهر تصمیم گیری می شود.
حسینی با بیان اینکه  ادارات مشارکت و حضور پر رنگ در برنامه های دهه ی فجر داشته باشند تاکید کرد: مسؤولین بین مردم حاضر شوند و حرف های مردم بشنوند. وی با بیان اینکه مسؤولین پروژه های خود را به دهه ی فجر برسانند افزود: مدیران پاسخگوی ارباب رجوع و مردم باشند. محمد حسینی اظهار داشت: 16 پروژه شهری و 52 پروژه روستایی با اعتبار 63 میلیارد تومان در دهه ی فجر سال جاری به بهره برداری می رسد و 14 پروژه شهری و روستایی نیز با اعتبار 71 میلیارد تومان در دهه ی فجر کلنگ زنی می شود. وی تصریح کرد: فاز باند دوم جاده ی جم به فیروز آباد نیز در دهه ی فجر عملیات اجرایی آن آغاز خواهد شد.   انتهای پیام/

 


شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.
abadsabz1@gmail.com
info@abadsabz.ir
نظر
 
نام (ضروری): 
نظر:
کد امنیتی
کد امنیتی

  [ بازگشت ]
 
امتیاز دهی به مطلب
انتخاب ها

 گرفتن پرينت از اين مطلب گرفتن پرينت از اين مطلب

 ارسال به دوستان ارسال به دوستان

 گزارش این پست به مدیر سایت گزارش این پست به مدیر سایت

اشتراک گذاري مطلب
تبلیغات
آباد سبز
آباد سبز