تاریخ انتشار : سه شنبه، 4 دي ماه، 1397

خط لوله انتقال غیرمجاز فرآورده‌های نفتی در بوشهر کشف شد

آباد سبز: دادستان بوشهر از کشف خط لوله انتقال غیرمجاز فرآورده‌های نفتی در بوشهر خبرداد و گفت: بر اساس بررسی‌های اولیه برخی‌ها در هنگام انتقال فرآورده‌های نفتی از کشتی به مخازن زمینی، اقدام به برداشت غیر مجاز می‌کردند.

به گزارش آباد سبز:  علی حسن‌پور ظهر امروز در تشریح جزئیات کشف انشعاب غیرمجاز از خط لوله انتقال فرآورده‌های نفتی در بوشهر با بیان اینکه گزارشی در این زمینه به  دادسرای عمومی و انقلاب بوشهر  ارائه شد اظهار داشت: پس از ارائه این گزارش مبنی بر کشف انشعاب غیر مجاز در خط لوله فرآورده‌های نفتی بوشهر، برای تحقیقات آن دستورات لازم صادر شد.

وی از کشف خط لوله انتقال غیر مجاز فرآورده‌های نفتی خبرداد و بیان کرد: بر اساس بررسی‌های اولیه برخی‌ها در هنگام انتقال فرآورده‌های نفتی از کشتی به مخازن زمینی، به وسیله خط لوله به قطر ۱۶ اینج اقدام به برداشت غیر مجاز می‌کردند.

دادستان بوشهر با بیان اینکه متخلفان سوخت را در مخازن ذخیره‌سازی می‌کردند و سپس مخفیانه آنرا انتقال می‌دادند تصریح کرد: بر اساس بررسی انجام شده حدود ۲٫۵ سال است که خط لوله انتقال فرآورده‌‌های نفتی از کشتی به مخازن شرکت فرآورده‌های نفتی بوشهر راه‌اندازی شده ولی زمان و مقدار برداشت غیرمجاز هنوز مشخص نشده است.

حسن‌پور با اشاره به صدور حکم پیگیری قضایی و تعقیب افراد متخلف گفت: خط لوله غیر مجاز یاد شده که به منزلی منتهی می‌شد افراد این منزل  دستگیر و  بازداشت شده‌اند و تحقیقات در خصوص تعداد متخلفان و اینکه سوخت کجا انتقال می‌یافت ادامه دارد. 


شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.
abadsabz1@gmail.com
info@abadsabz.ir
مرتبط باموضوع
نظر
 
نام (ضروری): 
نظر:
کد امنیتی
کد امنیتی

  [ بازگشت ]
 
امتیاز دهی به مطلب
انتخاب ها

 گرفتن پرينت از اين مطلب گرفتن پرينت از اين مطلب

 ارسال به دوستان ارسال به دوستان

 گزارش این پست به مدیر سایت گزارش این پست به مدیر سایت

اشتراک گذاري مطلب
تبلیغات
آباد سبز
آباد سبز