تاریخ انتشار : دوشنبه، 3 دي ماه، 1397

دلال گمرک از سراوان تا دشتی و تنگستان + تصاویر

آباد سبز :انتشار تصاویر دلال معروف با نماینده سابق دشتی و تنگشتان در مجلس بار دیگر موضوع توهین نماینده اصلاح طلب سراوان را به صدر توجه عمومی بازگرداند...

به گزارش " آباد سبز " رفتار غیر مسئولانه و توهین آمیز نماینده اصلاح طلب سراوان با کارمند گمرک که در روزهای اخیر به موضوع داغ فضای مجازی کشور تبدیل شد و بحث های زیادی را بدنبال داشت. عدم برخورد مناسب با این رفتار توهین آمیز یکی از نمایندگان در مجلس و تهدید برخی از نمایندگان به برخورد با کارمند وظیفه شناس و منتشر کنندگان فیلم آن حواشی به وجود آمده را اوج رساند و این موضوع به صدر اخبار فضای مجازی و صداوسیما نیز برای چندین روز تبدیل شد.

با فروکش کردن نسبی آتش رفتار زشت نماینده اصلاح طلب منطقه سراوان که با همراهی یک دلال معروف به جای پیگیری مشکلات مردم حوزه انتخابیه خود پیگیر درخواست های یک دلال در گمرک بود افشای برخی ارتباطات دلال فوق الذکر با نماینده اصلاح طلب سابق دشتی و تنگستان در مجلس بار دیگر موضوع ارتباط مبهم برخی از نمایندگان با دلالان را داغ کرد.

در عکسی که در فضای مجازی منتشر شده است مهدی حاجب دلال معروف که در معیت نماینده سراوان بوده است عکس هایی از دیدار او با سید محمد مهدی پورفاطمی در هنگام مسئولیت در مجلس منتشر شد، انتشار عکس و ایجاد سوالات زیادی برای مردم درباره هویت و اهداف واقعی این دلال که بعضی نمایندگان در ارتباط بوده است چیست مطرح کرد و پورفاطمی در اقدامی عجولانه با تکذیب هرگونه ارتباط با مهدی حاجب صرفا حضور او را در دفتر خود و گرفتن عکس را امری عادی دانست که روزانه افراد مختلفی به دفتر او مراجعه می کنند و عکس می گیرند و این دلیلی برای هیچ ارتباط خاصی نیست.

سایت خبری تحلیلی آباد سبز

بعد از این جوابیه عجولانه عکس یادگاری از همراهی پورفاطمی و مهدی حاجب دلال معروف با یکی از سران فتنه منتشر شد که تعجب همگانی را دنبال داشت زیرا چگونه ممکن یک ارباب رجوع بتواند به دیدار یکی از مسئولان ارشد سابق کشور برود و به اتفاق پورفاطمی با او عکس بگیرد.

ارتباط نزدیک و منظم پورفاطمی با یکی از سران فتنه بر کسی پوشیده نیست و این نماینده سابق اصلاح طلب واسطه دیدار خیلی ها با افراد درجه یک اصلاحات کشور شده است و حالا سوال این است که یک فرد دلال در معیت پورفاطمی چه هدفی از دیدار با یکی از سران فتنه داشته اند.

سایت خبری تحلیلی آباد سبز

آیا در گذشته یا حالا پورفاطمی زمینه دیدار افرادی که می خواهند با سردمداران اصلاحات کشور دیدار کنند به این راحتی فراهم می کند؟

موضوع توهین نماینده سراوان به کارمند گمرک و ارتباط برخی دلالان با بعضیب از نمایندگان موضوع ای است که باید شفاف سازی شود و به صورت خاص در دستور مسئولان مربوط پیگیری گردد.

 

منبع : دنا 


شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.
abadsabz1@gmail.com
info@abadsabz.ir
مرتبط باموضوع
نظر
 
نام (ضروری): 
نظر:
کد امنیتی
کد امنیتی

  [ بازگشت ]
 
امتیاز دهی به مطلب
انتخاب ها

 گرفتن پرينت از اين مطلب گرفتن پرينت از اين مطلب

 ارسال به دوستان ارسال به دوستان

 گزارش این پست به مدیر سایت گزارش این پست به مدیر سایت

اشتراک گذاري مطلب
تبلیغات
آباد سبز
آباد سبز