تاریخ انتشار : دوشنبه، 3 دي ماه، 1397

امام‌جمعه تنگستان: مسئولان امید را در دانشگاه‌ها گسترش دهند

آباد سبز :امام‌جمعه تنگستان (اهرم) به مسئولان دانشگاه توصیه کرد که امید را در زیرمجموعه و همه دانشگاه حفظ و گسترش دهند...

به گزارش " آباد سبز " حجت‌الاسلام عیسی راستگو امام جمعه تنگستان (اهرم) صبح امروز در بیست و هفتمین شورای دانشگاه آزاد اسلامی استان بوشهر با قدردانی از خدمات تاثیرگذار دانشگاه آزاد اسلامی در شهر اهرم گفت: مجموعه دانشگاه آزاد اسلامی منشأ تحول چشمگیری در این شهر بوده به‌طوری که خدمات آن مشهود و موجبات رضایت‌مندی مردم منطقه ایجاد کرده است.

امام‌جمعه تنگستان (اهرم) با توجه به برگزاری کنگره ملی آیت‌الله علم‌الهدی اهرمی و علامه معتقد اهرمی به‌عنوان مفاخر شهر اهرم و نیز حمایت ویژه دانشگاه آزاد اسلامی استان بوشهر در برپایی موکب آیت‌الله علم‌الهدی اهرمی در کربلای معلی، این‌گونه تعاملات را نشان از وحدت و همدلی مناسب میان حوزه و دانشگاه دانست.

وی با ارزیابی مثبت از مجموعه دانشگاه آزاد اسلامی واحد اهرم و تلاش‌های صورت گرفته در این واحد دانشگاهی، ایجاد امید به زندگی در مردم را از سیاست‌های نظام جمهوری اسلامی ایران برشمرد و به مسئولان دانشگاه توصیه کرد امید را در زیرمجموعه و همه دانشگاه حفظ و گسترش دهند.

راستگو فعالیت‌های فرهنگی را از برنامه‌های اولویت‌دار در دانشگاه دانست و گفت: کار فرهنگی در دانشگاه‌ها یک ضرورت است و باید در این زمینه بیشتر تلاش کرد و دانشجویان که قشر عظیمی از جوانان هستند را باید با کار فرهنگی و علم آشنا کرده و علم و علم‌آموزی را بیشتر در جامعه گسترش دهیم. 


شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.
abadsabz1@gmail.com
info@abadsabz.ir
مرتبط باموضوع
نظر
 
نام (ضروری): 
نظر:
کد امنیتی
کد امنیتی

  [ بازگشت ]
 
امتیاز دهی به مطلب
انتخاب ها

 گرفتن پرينت از اين مطلب گرفتن پرينت از اين مطلب

 ارسال به دوستان ارسال به دوستان

 گزارش این پست به مدیر سایت گزارش این پست به مدیر سایت

اشتراک گذاري مطلب
تبلیغات
آباد سبز
آباد سبز