تاریخ انتشار : شنبه، 24 آذر ماه، 1397

تلاش برای توسعه استان بوشهر بیشتر شود

آباد سبز :فرمانده سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر گفت: همه بخش‌ها باید برای توسعه و آبادانی استان بیشتر تلاش کنند...

به گزارش " آباد سبز " سردار علی رزمجو در نشست صمیمی با حضور نمایندگان مردم بوشهر، گناوه و دیلم، دشتسستان و دشتی و تنگستان در مجلس شورای اسلامی افزود: خدمت به مردم و تلاش برای عمران و سازندگی نوعی جهاد و عبادت است و همه بخش‌ها و دستگاه‌ها باید توان خود را برای عمران استان بیش از پیش به کار گیرند.

وی همچنین به برگزاری کنگره بزرگداشت سرداران و بیش از دو هزار شهید استان بوشهر در سال آینده اشاره کرد و همکاری همه بخش‌ها و شخصیت‌ها به ویژه نمایندگان مردم استان در مجلس شورای اسلامی را خواستار شد.

حجت الاسلام عبدالحمید خدری نماینده مردم بوشهر، گناوه و دیلم، سیدکمال الدین شهریاری نماینده دشتی و تنگستان و محمدباقر سعادت نماینده دشتستان هم با قدردانی از تلاش‌های جهادی و مؤثر سپاه امام صادق در سازندگی و آبادانی استان، آمادگی خود را برای کمک به ایجاد زمینه‌های توسعه هر چه بیشتر استان اعلام کردند.

آنان همچنین بر هر چه بهتر برگزاری شدن کنگره بزرگداشت سرداران و شهدای استان تاکید کردند و گفتند: آمادگی دارند در این زمینه همکاری کنند.

یادآور می‌شود، سکینه الماسی نماینده مردم کنگان، دیر، جم و عسلویه در مجلس شورای اسلامی به علت سفر در این نشست حضور نداشت. 


شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.
abadsabz1@gmail.com
info@abadsabz.ir
مرتبط باموضوع
نظر
 
نام (ضروری): 
نظر:
کد امنیتی
کد امنیتی

  [ بازگشت ]
 
امتیاز دهی به مطلب
انتخاب ها

 گرفتن پرينت از اين مطلب گرفتن پرينت از اين مطلب

 ارسال به دوستان ارسال به دوستان

 گزارش این پست به مدیر سایت گزارش این پست به مدیر سایت

اشتراک گذاري مطلب
تبلیغات
آباد سبز
آباد سبز