تاریخ انتشار : پنجشنبه، 15 آذر ماه، 1397

فرماندار تنگستان : دلوار می تواند مشکل اشتغال تنگستان را برطرف کند

به گزارش " آباد سبز " عبدالحسن رفیعی‌پور فرماندار تنگستان در نشست با فعالان اجتماعی، سیاسی بخش دلوار اظهار داشت : همه مردم باید برای بالا بردن ضریب امیدواری در جامعه تلاش نمایند چون بدترین سم در جامعه ترویج نا امیدی دوجامعه است.

وی گفت:توجه به جوانان، بانوان در جهت توسعه جامعه یکی از مهمترین اهداف جامع شهرستان تنگستان می باشد.

فرماندار تنگستان بیان کرد: اگر در حوزه گردشگری، دریا، اقتصادی و تجاری توجه بیشتر شود دلوار می تواند بزرگترین  مشکل شهرستان تنگستان که 18 درصد بیکاری را یدک می‌کشد برطرف نماید.
وی در ادامه با توجه به برگزاری چهلمین جشن انقلاب در تنگستان گفت: دشمن به دنبال برگزار نشدن این جشن است که با تلاش های مردم و مسولین امسال نیز با حضور گسترده خود در این جشن بزرگ حضور پیدا خواهیم کرد و ثابت میکنیم که دشمن این ارزوی دیرینه خود را به گور خواهند برد.

فرماندار تنگستان در پایان با اشاره به اهمیت دادن به فضای آموزشی دربخش دلوار اظهار داشت : اگر به دنبال جامعه ای سالم هستیم  باید حوزه آموزشی را جدی بگیریم وهمه مدیران در بخش دلوار در این حوزه باید همکاری ویژه ای با اداره اموزش و پرورش داشته باشند تا با استفاده از طرح های مختلف بتوانیم در حوزه آموزش پیشرفت قابل توجهی داشته باشیم.

عبدالرضا زمانی رئیس آموزش و پرورش دلوارنیز در این نشست گفت :مسولین باید به بخش دلوار که دیار شهید رئیسعلی دلواری می باشد نگاه ویژه تری داشته باشند.

زمانی رئیس اداره اموزش و پرورش دلوار در نشست فرماندار تنگستان با فعالان اجتماعی و سیاسی بخش دلوار اظهاردداشت: بخش دلوار یکی از بزرگترین بخش های استان می باشد وعلی رغم اینکه در کنار مرکز استان قرار دارد آن توجه ای که باید به این بخش انجام میگرفته توجه ای نشده است.

وی گفت: مسولین استانی و شهرستانی باید به این بخش که سابقه تاریخی و توریستی با خود حمل میکند  نگاهی ویژه تری نمایند.
این مسول خاطر نشان کرد :در بخش دلوار مشکلات، توسط مردم در راستای حق قانونی خود بدون هیچ گونه غرضی یا هیاهویی و مشکل سازی برای مسولین، مطالبات خود را بیان میکنند و توقع دارند که این مشکلات رفع شود.

این مسئول گفت:خواسته مردم بخش دلوار تنها این است که مسولین به این بخش نگاه بیشتری داشته باشند و آنها را امیدوار و گوشه ای از مشکلات مردم را برطرف نمایند. 


شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.
abadsabz1@gmail.com
info@abadsabz.ir
مرتبط باموضوع
نظر
 
نام (ضروری): 
نظر:
کد امنیتی
کد امنیتی

  [ بازگشت ]
 
امتیاز دهی به مطلب
انتخاب ها

 گرفتن پرينت از اين مطلب گرفتن پرينت از اين مطلب

 ارسال به دوستان ارسال به دوستان

 گزارش این پست به مدیر سایت گزارش این پست به مدیر سایت

اشتراک گذاري مطلب
تبلیغات
آباد سبز
آباد سبز