تاریخ انتشار : جمعه، 9 آذر ماه، 1397

پیشکسوت عرصه رسانه استان بوشهر به دیار باقی شتافت + عکس

آباد سبز :به گواه همه مردم و مسئولین استانی و شهرستان دشتی، وی در تمامی مناسبت ها برای پوشش خبری در طی سه دهه گذشته سنگ تمام گذاشت و خستگی را خسته کرد تا محرومیت نهفته در خاک شهرستان دشتی را به گوش مسئولان استانی و کشوری برساند شاید فرجی شود...

به گزارش " آباد سبز " دقایقی پیش اسماعیل حاجیانی از خبرنگاران پیشکسوت استان بوشهر و شهرستان دشتی به رحمت ایزدی پیوست.

 
مرحوم حاجیانی اگرچه به عنوان یک فرد اصول گرا دارای نگاه سیاسی خاصی بود اما با یک تفکر انقلابی در راستای رفع مشکلات مردم و اطلاع رسانی فعالیت های نظام در قالب دولت های مختلف، مرزبندی های سیاسی را کنار گذاشت و تمام سعی و تلاشش را برای رفع محرومیت از چهره غبارگرفته شهرستان دشتی بکار بست.
 
به گواه همه مردم و مسئولین استانی و شهرستان دشتی، وی در تمامی مناسبت ها برای پوشش خبری در طی سه دهه گذشته سنگ تمام گذاشت و خستگی را خسته کرد تا محرومیت نهفته در خاک شهرستان دشتی را به گوش مسئولان استانی و کشوری برساند شاید فرجی شود.
 
 
اوج از جان گذشتگی این خبرنگار بسیجی را باید در زمان زلزله شهر شنبه در اوائل دهه 90 جستجو کرد که به شهادت همه افرادی که در این شهر حضور داشتند مرحوم حاجیانی یک هفته تمام در این شهر ایستاد و با ارسال اخبار به خبرگزاری فارس و صدا و سیما سبب شد تا نگاه های کشوری برای کمک به مردم مظلوم زلزله زده این شهر جلب شود.
 
وی هفته گذشته در حالی پس از یک کار فشرده خبری در شهرستان دشتی دچار پارگی عروق مغزی شد که با وجود تلاش های فراوان پزشکان و کادر پرستاری متعهد، متخصص و دلسوز بیمارستان شهدای خلیج فارس بوشهر، متاسفانه در بامداد امروز جان به جان تسلیم کرد تا استان بوشهر و شهرستان دشتی یکی از ناب ترین و در عین حال متعهد و متخصص ترین فرزندانش در عرصه رسانه را از دست بدهد.
 
مرحوم حاجیانی که 57 سال از خداوند عمری پر برکت گرفت با وجود فعالیت رسانه ای در خبرگزاری فارس و صدا و سیمای مرکز بوشهر ، متاسفانه فاقد بیمه و حقوق مستمر بوده و صرفا به دلیل عشق به خدمت به مردم جانش را در این مسیر تقدیم کرد.
 
 
سرپرست بسیج رسانه شهرستان دشتی، مسئول روابط عمومی و اطلاع رسانی ستاد اقامه نماز جمعه شهرستان دشتی، مدیر وب سایت شبکه خبر ، مدیر مسئول ستاد رسانه و فضای مجازی شورای هیئات مذهبی استان بوشهر، مسؤول ارتباط و رسانه کانون بسیج هنرمندان شهرستان دشتی و رییس هیات مدیره انجمن همدلان رسانه شهرستان دشتی بخش دیگری از فعالیت های وی مرتبط با حوزه رسانه بوده که به گفته شاهدان حتی یک ریال بابت این مسئولیت ها حقوق دریافت نکرده است.
 

پایگاه خبری تحلیلی سوک، ضمن ارج گذاشتن به تلاش های این بسیجی مخلص در عرصه اطلاع رسانی، درگذشت این یار مهربان عرصه رسانه را به جامعه رسانه ای استان بوشهر، مردم فرهنگ پرور شهرستان دشتی و خانواده محترم ایشان تسلیت عرض می کند و از درگاه خداوند برای این مسافر جهان عقبی طلب آمرزش و بخشش دارد. 


شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.
abadsabz1@gmail.com
info@abadsabz.ir
مرتبط باموضوع
نظر
 
نام (ضروری): 
نظر:
کد امنیتی
کد امنیتی

  [ بازگشت ]
 
امتیاز دهی به مطلب
انتخاب ها

 گرفتن پرينت از اين مطلب گرفتن پرينت از اين مطلب

 ارسال به دوستان ارسال به دوستان

 گزارش این پست به مدیر سایت گزارش این پست به مدیر سایت

اشتراک گذاري مطلب
تبلیغات
آباد سبز
آباد سبز