تاریخ انتشار : جمعه، 9 آذر ماه، 1397
دادستان بوشهر خبر داد دادستان بوشهر خبر داد

بازداشت عامل حریق عمدی خودرو پلیس در شهرستان کنگان

آباد سبز :دادستان بوشهر تصریح کرد: در این حاثه یکی از مامورین درون خودرو دچار سوختگی سطحی شد اما متهم بلافاصله پس از صدور دستور قضایی توسط دادستان عمومی و انقلاب شهرستان کنگان ، دستگیر و به اتهام اخلال در نظم، توهین، تهدید و تحریق عمدی اموال دولتی تفهیم اتهام و با صدور قرار بازداشت موقت روانه زندان شد...

به گزارش " آباد سبز " دادستان بوشهر از تشکیل پرونده قضایی و بازداشت عامل حریق عمدی خودرو پلیس در شهرستان کنگان خبر داد.

 
علی حسن پور اظهار داشت: در هفتم ماه جاری و به دنبال تذکر لسانی رییس پاسگاه انتظامی روستای شیرینو شهرستان کنگان به یک جوان  مبنی بر رعایت مقررات در حین رانندگی با یک دستگاه موتورسیکلت نامبرده  مبادرت به توهین و تهدید رییس پاسگاه کرد.
 
وی افزود: متعاقب آن در حالی که خودرو پلیس با تعدادی از مامورین در سطح حوزه استخفاظی مشغول انجام ماموریت بوده ایشان با همراه داشتن یک بطری حاوی بنزین ضمن حمله به خودرو یاد شده و پاشیدن بنزین  به داخل خودرو  مبادرت به حریق عمدی خودرو  پلیس کرد.
 

دادستان بوشهر تصریح کرد: در این حاثه یکی از مامورین درون خودرو  دچار سوختگی سطحی شد اما متهم بلافاصله پس از صدور دستور قضایی توسط دادستان عمومی و انقلاب شهرستان کنگان ، دستگیر و به اتهام  اخلال در نظم، توهین، تهدید و تحریق عمدی اموال دولتی تفهیم اتهام و با صدور قرار بازداشت موقت روانه زندان شد. 


شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.
abadsabz1@gmail.com
info@abadsabz.ir
مرتبط باموضوع
نظر
 
نام (ضروری): 
نظر:
کد امنیتی
کد امنیتی

  [ بازگشت ]
 
امتیاز دهی به مطلب
انتخاب ها

 گرفتن پرينت از اين مطلب گرفتن پرينت از اين مطلب

 ارسال به دوستان ارسال به دوستان

 گزارش این پست به مدیر سایت گزارش این پست به مدیر سایت

اشتراک گذاري مطلب
تبلیغات
آباد سبز
آباد سبز