تاریخ انتشار : پنجشنبه، 8 آذر ماه، 1397

خیران بوشهری 160میلیارد ریال در بخش سلامت هزینه کردند

به گزارش " آباد سبز " دکتر سعید کشمیری در آیین افتتاح خانه بهداشت روستای گورک سادات افزود: با انجام کارهای فرهنگی رویکرد خیران به مشارکت در بخش سلامت استان بوشهر افزایش یافته است.
وی بیان کرد: براساس برنامه ریزی های انجام شده این دهمین خانه بهداشت شهرستان تنگستان است که نوسازی و مورد بهره برداری قرار می گیرد.
کشمیری اضافه کرد: با نوسازی و بهسازی خانه های بهداشت استان بوشهر در زمان حاضر عمر آنها از 25 سال به 10 سال کاهش یافته است.
وی اضافه کرد: بزودی مرکز جامع بهداشتی و درمانی روستایی در گورک سادات احداث می شود.
فرمدار تنگستان گفت: نگاه دولت تدبیر وامید در بخش داخلی و اجتماعی، نگاهی سلامت محور است و نشاط جامعه از مهمترین ارکان مورد توجه دولت بوده و همین امر باعث شده امروز در این بخش کارهای چشمگیر و قابل توجهی انجام شود.
عبدالحسن رفیعی پور افزود: اجرای طرح تحول نظام سلامت یکی از خدمات شایسته و ماندگار دولت تدبیر و امید است که رضایت مندی عموم مردم را در پی داشته است.
وی بر ضرورت سرعت بخشی در بهره برداری از فاز دوم بیمارستان اهرم، احداث ساختمان شبکه بهداشت و درمان شهرستان تنگستان و ارتقای خدمات بهداشتی درمانی مرکز جامع سلامت دلوار تاکید کرد.
رفیعی پور افزود: خانه بهداشت گورک سادات در زمینی به مساحت 2هزار و 19 متر مربع، زیر بنای 117 مترمربع و دیوار کشی 180 متر از محل اعتبارات موسسه خیریه سعادت و با 2 میلیارد و 570 میلیون ریال اعتبار احداث و مورد بهره بهرداری قرارگرفته است. 


شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.
abadsabz1@gmail.com
info@abadsabz.ir
مرتبط باموضوع
نظر
 
نام (ضروری): 
نظر:
کد امنیتی
کد امنیتی

  [ بازگشت ]
 
امتیاز دهی به مطلب
انتخاب ها

 گرفتن پرينت از اين مطلب گرفتن پرينت از اين مطلب

 ارسال به دوستان ارسال به دوستان

 گزارش این پست به مدیر سایت گزارش این پست به مدیر سایت

اشتراک گذاري مطلب
تبلیغات
آباد سبز
آباد سبز