تاریخ انتشار : پنجشنبه، 8 آذر ماه، 1397

اعتبارات تکمیل بیمارستان تنگستان ابلاغ و تخصیص یافت

آباد سبز :نماینده مردم دشتی و تنگستان از ابلاغ اعتبارات لازم برای تکمیل و تجهیز بیمارستان امام حسین(ع) اهرم تنگستان خبرداد و گفت: این بیمارستان تا پایان امسال به وضعیت مناسب در خدمات‌دهی به مردم تنگستان تبدیل می‌شود...

به گزارش " آباد سبز " سید کمال‌الدین شهریاری عصر امروز در بررسی روند اجرای طرح‌های حوزه سلامت در تنگستان  از تجهیز مرکز تشخیص طبی شهر اهرم خبرداد و اظهار داشت: این طرح با  اعتبارات وزارت نفت به مبلغ 8.5 میلیارد ریال تجهیز شد و در این راستا 10 میلیارد ریال نیز برای تکمیل بیمارستان اهرم تنگستان مصوب و ابلاغ شد.

نماینده مردم تنگستان و دشتی در مجلس با اشاره به تکمیل و تجهیز بیمارستان اهرم تنگستان بیان کرد: برای تکمیل این پروژه زمینه مشارکت مجری عمران و آبادانی مناطق نفت خیز فراهم شده که تا پایان امسال با ابلاغ 40 میلیارد ریال دیگر  بیمارستان امام حسین(ع) اهرم به وضعیت مناسب در خدمات‌دهی به مردم تبدیل می‌شود.

شهریاری از ابلاغ اعتبار وزارت بهداشت برای تکمیل بیمارستان اهرم خبرداد و تصریح کرد: 17 میلیارد ریال از اعتبارات ملی وزارت بهداشت برای بیمارستان اهرم  ابلاغ‌ شده و امیدواریم با ادامه جذب اعتبارات ملی وزارت بهداشت برای ردیف‌های هتل‌ینگ و بیمارستان‌های جدیدالاحداث و همچنین تجهیز کامل بیمارستان و اختصاص پزشکان متخصص، با همراهی مسئولان دانشگاه علوم پزشکی و مسئولان شهرستان تنگستان، بیمارستان امام حسین (ع) یک مرکز درمانی با تجهیزات کامل شود.

بیشتر بخوانید

وی بیان کرد: با تحویل تجهیزات درمانی لازم بخش‌های اورژانس، زنان و زایمان، داخلی و بستری و اتاق عمل بیمارستان امام حسین (ع) تنگستان فعال می‌شود که این امر به کاهش ارجاع بیماران به مرکز استان برای نیازهای درمانی منتهی می‌شود.

نماینده مردم  دشتی و تنگستان در مجلس با اشاره به تجهیز بیمارستان امام حسین(ع)اهرم گفت: پیرو جلسات با معاون درمان وزارت بهداشت و مدیرکل بودجه این معاونت مجوز تحویل 30 ردیف لیست تجهیزات مورد نظر  بیمارستان اهرم  اخذا شد و اکنون این تجهیزات آماده حمل به شهرستان تنگستان است.

 

بوشهر|اعتبارات تکمیل بیمارستان تنگستان ابلاغ و تخصیص یافت

 

شهریاری با بیان اینکه بیمارستان اهرم پاسخگوی درمان مردم دشتستان نیز است تصریح کرد:با توجه به مراجعه بخش‌های از مردم دشتستان به‌واسطه نزدیکی به تنگستان برای انجام مشکلات درمانی، تکمیل و تجهیز بیمارستان امام حسین (ع) اهرم علاوه بر استفاده مردم تنگستان، سبب  بهره‌مندی مردم این شهرستان از امکانات درمانی این بیمارستان می‌شود. 


شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.
abadsabz1@gmail.com
info@abadsabz.ir
مرتبط باموضوع
نظر
 
نام (ضروری): 
نظر:
کد امنیتی
کد امنیتی

  [ بازگشت ]
 
امتیاز دهی به مطلب
انتخاب ها

 گرفتن پرينت از اين مطلب گرفتن پرينت از اين مطلب

 ارسال به دوستان ارسال به دوستان

 گزارش این پست به مدیر سایت گزارش این پست به مدیر سایت

اشتراک گذاري مطلب
تبلیغات
آباد سبز
آباد سبز