تاریخ انتشار : دوشنبه، 5 آذر ماه، 1397

تلاش بازیکنان شاهین در برابر رفسنجان قابل تقدیر است

آباد سبز :سرمربی تیم فوتبال شاهین شهرداری بوشهر گفت: تلاش بازیکنان این تیم در برابر تیم مس رفسنجان قابل تقدیر است...

به گزارش " آباد سبز " محمود فکری دوشنبه شب پس از برد سه بر صفر تیمش در جمع خبرنگاران افزود: بازیکنان با تلاش ستودنی خود به شاهین بوشهر شخصیت تیمی دادند و این روند رو به رشد باید همچنان تداوم یابد.
وی بیان کرد: تیم شاهین در دیدار با تیم مس رفسنجان بازی زیبایی ارائه کرد و در نیمه نخست می توانست تعداد گل های بیشتری بزند اما این نیمه با یک گل به سود شاهین به پایان رسید.
فکری ادامه داد: در نیمه دوم بازیکنان با فرصت طلبی خود موفق به افزایش گل ها شدند تا هواداران تیم شاهین با کسب یک پیروزی مقتدرانه خوشحال راهی خانه های خود شوند.
وی اظهار داشت: در این دیدار بازیکنان مس رفسنجان از همان ابتدا به دنبال وقت تلفی بودند که این امر کار را برای تیم شاهین دشوار کرده بود.
فکری ادعا کرد: بازیکنان مس رفسنجان در صحنه های متعددی قصد فریب داور را داشتند و بیشتر به دنبال متشنج و خراب کردن جو بازی بودند که این امر منجر به حاشیه کشانده شدن بازی شد.
سرمربی شاهین بوشهر ادامه داد: در یک صحنه نیز که قصد آرام کردن مربی حریف را داشتم داور به تصور اینکه با وی درگیر شدم به اشتباه من را از زمین مسابقه اخراج کرد.
فکری گفت: تیم حریف که با تشنج و حاشیه سازی قصد گرفتن امتیاز از تیم شاهین را داشت پس از دریافت گل نخست بازی بهتری ارائه کرد و این بازی خوب آنها باعث شد شاهین نیز بازی زیباتری از خود نشان دهد.
وی ادامه داد: تاخیر در برگزاری بازی این هفته باعث شد تا فرصت آماده سازی تیم شاهین برای دیدار هفته آینده برابر ملوان انزلی یک روز کاهش یابد ولی با برنامه ریزی این تاخیر جبران می شود.
فکری در ارتباط با مصدومیت برخی از بازیکنان تیم شاهین گفت: بدن سازی بازیکنان در شرجی و گرما انجام و بدن های آنها تخلیه و در ادامه ریکاوری آنها به خوبی انجام نشد و این امر زمینه ساز مصدومیت برخی از بازیکنان شد.
وی گفت: با این حال با توجه به وجود بازیکنان خوب جایگزین، این آسیب دیدگی ها خللی در روند نتیجه گیری تیم شاهین ایجاد نکرد.
تیم شاهین بوشهر با این برد 26 امتیازی شد و به صدر جدول رفت و تیم مس رفسنجان نیز با 10 امتیاز همچنان در رتبه چهاردهم جدول باقی ماند.
در هفته پانزدهم لیگ دسته یک فوتبال کشور تیم شاهین بوشهر در انزلی به مصاف ملوان می رود و مس رفسنجان نیز در خانه با نود ارومیه دیدار می کند. 


شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.
abadsabz1@gmail.com
info@abadsabz.ir
مرتبط باموضوع
نظر
 
نام (ضروری): 
نظر:
کد امنیتی
کد امنیتی

  [ بازگشت ]
 
امتیاز دهی به مطلب
انتخاب ها

 گرفتن پرينت از اين مطلب گرفتن پرينت از اين مطلب

 ارسال به دوستان ارسال به دوستان

 گزارش این پست به مدیر سایت گزارش این پست به مدیر سایت

اشتراک گذاري مطلب
تبلیغات
آباد سبز
آباد سبز