تاریخ انتشار : شنبه، 19 آبان ماه، 1397

مدیران کل محیط زیست و منابع طبیعی استان منصوب شدند

آباد سبز : البته همان گونه که مدیری راحت به هر دلیل منطقی یا غیر منطقی از کار برکنار می شود شاهد هستیم که در پاره ای از موارد گذاشتن مدیر جدید نیز خالی از حاشیه نیست که نمونه آن فرماندار شهرستان تنگستان است که تا امروز و پس از گذشت 13 روز از صدور حکمش توسط وزیر کشورْ هنوز نتوانسته رنگ صندلی فرمانداری را به خود ببیند...

به گزارش " آباد سبز " پس از عزل بی سر و صدای مدیرکل محیط زیست استانْ اواخر هفته گذشته نوبت به تغییرات این سبکی در اداره کل منابع طبیعی آبخیزداری استان بوشهر رسید.

 
این شرایط در حالی رقم خورد که به گواه کارکنان اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان بوشهرْ سهیل مهاجری در دوران دو سال و شش ماه از تصدی این مسئولیتْ کارکرد خوبی از خود برجای گذاشت.
 
هر چند هرگونه تغییر و تحول در مدیریت ساختار اداری امری پذیرفته شده به شمار می رود اما نیاز است که در هر نوع تغییر و تحولی حرمت مدیران نیز حفظ شود تا اگر آسیابی در عرصه مدیریت به نوبت می چرخد شخصیت مدیری را در زیر چرخه خود خمیر نکند.
 
البته همان گونه که مدیری راحت به هر دلیل منطقی یا غیر منطقی از کار برکنار می شود شاهد هستیم که در پاره ای از موارد گذاشتن مدیر جدید نیز خالی از حاشیه نیست که نمونه آن فرماندار شهرستان تنگستان است که تا امروز و پس از گذشت 13 روز از صدور حکمش توسط وزیر کشورْ هنوز نتوانسته رنگ صندلی فرمانداری را به خود ببیند.
 
این که حکم فرمانداری توسط یک وزیر صادر شود اما مقامات استانی عاجز از یک مراسم معارفه باشند با هیچ منطقی سازگار نیست.
 
به هر ترتیب از روز گذشته غلامرضا منتظری معاون سابق توسعه منابع انسانی جهادکشاورزی استان بوشهر به عنوان مدیرکل جدید منابع طبیعی و آبخیزداری استان منصوب شد همچنان که فرهاد قلی نژاد که ریاست اداره محیط زیست دزفول را در کارنامه خود داشت به سمت مدیرکل حفاظت محیط زیست استان بوشهر منصوب گردید.


 


شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.
abadsabz1@gmail.com
info@abadsabz.ir
مرتبط باموضوع
نظر
 
نام (ضروری): 
نظر:
کد امنیتی
کد امنیتی

  [ بازگشت ]
 
امتیاز دهی به مطلب
انتخاب ها

 گرفتن پرينت از اين مطلب گرفتن پرينت از اين مطلب

 ارسال به دوستان ارسال به دوستان

 گزارش این پست به مدیر سایت گزارش این پست به مدیر سایت

اشتراک گذاري مطلب
تبلیغات
آباد سبز
آباد سبز