تاریخ انتشار : جمعه، 11 آبان ماه، 1397

سیاستمداران کهنه کار غرب متوجه تغییر معادلات قدرت با تمدن انقلاب اسلامی هستند

به گزارش‌‌‌‌‌ "آباد سبز" به نقل از خبرگزاری فارس از شهرسان دشتستان، محمد رضایی امروز در جمع نمازگزاران آبپخش با اشاره به هفته بسیج دانش آموزی و۱۳ آبان اظهار داشت: نهضت حسینی انقلاب اسلامی، قلب های ملت های مسلمان و آزاده سراسر جهان  را تسخیر کرده است به همین دلیل متفکران و سیاستمداران کهنه کار غربی به خوبی فهمیده اند تمدن جدید انقلاب اسلامی ایران در حال تغییر معادلات قدرت در سطح منطقه و عرصه های جهانی  است. معاون سیاسی سپاه استان بوشهر افزود: برای همین استکبار جهانی با تمام تجربه های شیطانی اش در طول تاریخ و با تمام قدرتش به تقابل با آن آمده است اگرچه بخوبی دانسته اند  تاریخ رویارویی های گذشته جز شکست برای آنها سودی نداشته و آینده نیز همین خواهد بود.
وی ادامه داد: شعار «حب الحسین یجمعنا» در اربعین امسال، نشان دهنده حرکتی واقعی با محوریت عاشورا و ظهور برای وفاداری به تفکر ایستادگی، مقاومت و آزادگیست که مسلمانان شیعه و سنی  و حتی موحدین مسیحی وغیر و  مختلف از سراسر جهان  در این پیاده روی اربعین گرد هم آورده است و در واقع نشان دهنده‌ تشکیل ارتش بسیجی جهانی مقاومت اسلامی در راستای تمدن جدید اسلامی با نگاه به ظهور است.
معاون سیاسی سپاه استان گفت: حماسه آفرینان عرصه های جهاد،کارآمدی  و پیشرفت علمی و افتخارات بزرگ در آموختگان مکتب حسین(ع) هستند نه در درس خوانده های  پرمدعای مکتب لیبرالیستی.
رضایی بیان داشت: باید شرایط را بخوبی فهمید و تحلیل کرد و دانش آموختگانی در طراز انقلاب اسلامی شکل گیرند تا دنباله روی مناسب برای راه حسینی باشند؛ مجلس انقلابی و دولت انقلابی کارآمد، نتیجه تفکرهای انقلابی با بصیرت است و تا این مهم بیشتر و بیشتر گسترش پیدا نکند روند برخی توسعه ها سرعت بالا نخواهد گرفت. وی افزود: باید به توان جوانان اعتماد کرد و از دایره های بسته فکرهای عقب افتاده خارج شد و در لحظه های حساس تکلیف گرایانه و با نگاه انقلابی و دانش بنیان به انجام تکلیف پرداخت.   انتهای پیام/

 


شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.
abadsabz1@gmail.com
info@abadsabz.ir
مرتبط باموضوع
نظر
 
نام (ضروری): 
نظر:
کد امنیتی
کد امنیتی

  [ بازگشت ]
 
امتیاز دهی به مطلب
انتخاب ها

 گرفتن پرينت از اين مطلب گرفتن پرينت از اين مطلب

 ارسال به دوستان ارسال به دوستان

 گزارش این پست به مدیر سایت گزارش این پست به مدیر سایت

اشتراک گذاري مطلب
تبلیغات
آباد سبز
آباد سبز