تاریخ انتشار : يكشنبه، 6 آبان ماه، 1397

آغاز ثبت نام انتخاب کارگران و گروه های کار نمونه + جزئیات

آباد سبز : محمد علی محمد حسینی رئیس اداره تعاون ، کار و رفاه اجتماعی شهرستان تنگستان از آغاز ثبت نام کارگران و گروه های کار نمونه برای رقابت در سی امین جشنواره تجلیل از کارگران و گروههای کاری و واحد خبر داد .

به گزارش " آباد سبز " محمد حسینی رئیس اداره تعاون ، کار و رفاه اجتماعی شهرستان تنگستان از آغاز ثبت نام کارگران و گروه های کار نمونه برای رقابت در سی امین جشنواره تجلیل از کارگران و گروههای کاری و واحد خبر داد .


محمدحسینی افزود: جشنواره امتنان از کارگران و گروه های کار نمونه، هر سال با هدف تجلیل از کارگران و گروه کارهای نمونه و به منظور ترویج و تقویت فرهنگ کار و تلاش سه بخش صنعت، خدمات و کشاورزی برگزار می شود.


وی گفت: در مرحله مقدماتی کارگران نمونه واحدهای اقتصادی توسط کارفرمایان به ادارات تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان معرفی و پس از بررسی پرونده ها و مدارک و مستندهای افرادی که دارای ابتکار، خلاقیت و اختراع هستند توسط کمیته داوری افرادی که از بالاترین امتیاز برخوردار شوند به عنوان نمونه استانی انتخاب و به وزارت متبوع برای بررسی در کمیته ملی معرفی می شوند.


ارائه شیوه های نوین در کار ( بهبود مصرف انرژی و تولید ، کاهش ضایعات ،کاهش زمان تولید ، افزایش بهروری)، اختراع ، ابتکار(ساخت قطعه ، دستگاه یا اصلاح فرآیندتولید ) و یا راه اندازی خط تولید جدید، مهندسی معکوس در انتقال و بومی سازی دانش وفنآوری، خدمات و تولید محصول (صنعتی یاکشاورزی ( برای کاهش هزینه ها و افزایش راندمان تولید و صرفه جویی ارزی و ریالی، افزایش بهره وری وکیفیت نسبت به نمونه های داخلی وخارجی، افزایش رفاه یا رضایت مشتری و کاهش هزینه های مشتری پس از ارائه خدمات، افزایش میزان تولید در زمان مشخص و صرفه جویی در نهاده های تولید نسبت به سالهای گذشته مهمترین شاخص های معرفی و ارزیابی کارگر و گروه کار نمونه است.


متقاضیان از تاریخ 5/8/97 لغایت 5/9/97 به مدت یکماه فرصت دارند با مراجعه به سایتhttp://emtenan.mcls.gov.ir نسبت به ثبت نام اقدام کنند. 


شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.
abadsabz1@gmail.com
info@abadsabz.ir
مرتبط باموضوع
نظر
 
نام (ضروری): 
نظر:
کد امنیتی
کد امنیتی

  [ بازگشت ]
 
امتیاز دهی به مطلب
انتخاب ها

 گرفتن پرينت از اين مطلب گرفتن پرينت از اين مطلب

 ارسال به دوستان ارسال به دوستان

 گزارش این پست به مدیر سایت گزارش این پست به مدیر سایت

اشتراک گذاري مطلب
تبلیغات
آباد سبز
آباد سبز