تاریخ انتشار : جمعه، 4 آبان ماه، 1397

فرماندار تنگستان : 80 میلیارد ریال برای تکمیل سالن‌ های ورزشی تنگستان تخصیص یافت

آباد سبز :فرماندار تنگستان با اشاره به تکمیل و افتتاح سالن‌های ورزشی در تنگستان گفت: برای اجرای این پروژه‌های ورزشی ۸۰ میلیارد ریال تخصیص یافت.

به گزارش " آباد سبز " احمد دشتی در جلسه شورای آموزش وپرورش شهرستان  تنگستان  با اشاره به انواع آسیب‌های اجتماعی در جامعه اظهار داشت: آسیب‌های  اجتماعی متعدی در جامعه وجود دارد ولی کارشناسان  این حوزه حاشیه نشینی، فساد اخلاقی، اعتیاد،  بیکاری  و طلاق را از اولویت‌دارترین آسیب‌های اجتماعی می‌دانند .

فرماندار تنگستان تصریح کرد: درسالهای اخیر نگاه و تاکید مقام معظم رهبری حول محور اجتماعی و مبارزه با مشکلات و انواع آسیب‌های اجتماعی بوده است .

دشتی با بیان اینکه انواع آسیب اجتماعی در جامعه وجود دارد خاطر نشان کرد: در عرصه مبارزه با آسیب‌های اجتماعی باید از صاحب نظران و تشکل‌های مردم نهاد فعال دراین حوزه دعوت به همکاری کرد .

وی با اشاره به اینکه امروزه آسیب‌های اجتماعی درحال شکل عوض کردن می‌باشند افزود: آنچه وظیفه همه  در مقابل آسیب‌ها محسوب می‌شود همکاری تشکل‌های مردم نهاد، آموزش و فرهنگ سازی  در جامعه است.

دشتی با بیان اینکه آموزش وفرهنگ سازی بهترین راه حل مبارزه با آسیب‌های اجتماعی است خاطرنشان کرد: تعامل، همکاری و همراهی دستگاههای اجرایی و متولیان امر فرهنگ باید در مبارزه با آسیب‌های اجتماعی از پایه که همان مدارس و خانواده است آغاز شود.

فرماندار تنگستان با اشاره اینکه عملیات اجرایی ساخت یک واحد آموزشی در تنگستان در آینده نزدیک آغاز می‌شود بیان کرد: برای اجرای این پروژه 5.5 میلیارد ریال  تصویب شده است.

وی با تاکید بر نقش مهم توسعه زیرساخت‌های ورزشی در کاهش آسیب‌های اجتماعی خاطر نشان کرد: توسعه  و تکمیل طرح‌های ورزشی در راستای تحقق مطالبات مردم در اولویت برنامه‌های تنگستان قرار دارد.

دشتی از تخصیص 80 میلیارد ریال برای تکمیل پروژه‌های ورزشی خبرداد و گفت: پروژه‌هایی که سال‌ها در شهرها و روستاهای تنگستان راکد مانده بود در دولت تدبیر و امید مورد توجه قرار گرفت و در شش ماه گذشته 80 میلیارد ریال برای تکمیل و افتتاح 4 سالن ورزشی در تنگستان تخصیص یافت. 


شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.
abadsabz1@gmail.com
info@abadsabz.ir
مرتبط باموضوع
نظر
 
نام (ضروری): 
نظر:
کد امنیتی
کد امنیتی

  [ بازگشت ]
 
امتیاز دهی به مطلب
انتخاب ها

 گرفتن پرينت از اين مطلب گرفتن پرينت از اين مطلب

 ارسال به دوستان ارسال به دوستان

 گزارش این پست به مدیر سایت گزارش این پست به مدیر سایت

اشتراک گذاري مطلب
تبلیغات
آباد سبز
آباد سبز