تاریخ انتشار : يكشنبه، 29 مهر ماه، 1397

تعطیلی و پلمپ پنج مرکز تهیه و توزیع مواد خوراکی و آشامیدنی در عالی شهر

آباد سبز: سرپرست مرکز بهداشت شهرستان بوشهر گفت: پنج واحد غذا فروشی، ایستگاه آب تصفیه، سبزی فروشی، شیرینی فروشی و کباب سنتی در عالی شهر به دلیل عدم رعایت موازین بهداشتی تعطیل و پلمپ شدند.

سرپرست مرکز بهداشت شهرستان بوشهر گفت: پنج واحد غذا فروشی، ایستگاه آب تصفیه، سبزی فروشی، شیرینی فروشی و کباب سنتی در عالی شهر به دلیل عدم رعایت موازین بهداشتی تعطیل و پلمپ شدند.

به گزارش آباد سبز؛ مهندس حسن فخرایی اضافه داشت: عوامل تأثیرگذار بر سلامت مردم مطابق دستورالعمل‌های موجود و به‌صورت منظم توسط کارشناسان مرکز بهداشت شهرستان بوشهر در حال بررسی بوده و کلیه مراکز تهیه و توزیع مواد غذایی مشمول این پایش می‌شوند.
وی افزود: هدف ما در مراکز خدمات جامع سلامت نظارت بر این اماکن و مراکز حفظ و ارتقاء سلامت مردم و خدشه‌دار نشدن سلامت مردم است که در این میان اخطاریه‌ها و معرفی به مقامات قضایی ذی‌صلاح و پلمپ فقط جهت رعایت هرچه بهتر و بیشتر موازین بهداشتی توسط کسبه محترم است.
سرپرست مرکز بهداشت شهرستان بوشهر خاطرنشان کرد: شهروندان در صورت مشاهده تخلف‌های بهداشتی از مراکز تهیه و توزیع مواد غذایی و اماکن عمومی می‌توانند در طول شبانه‌روز با سامانه رسیدگی به شکایات وزارت بهداشت با شماره ۱۹۰ تماس حاصل نمایند.


 


شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.
abadsabz1@gmail.com
info@abadsabz.ir
مرتبط باموضوع
نظر
 
نام (ضروری): 
نظر:
کد امنیتی
کد امنیتی

  [ بازگشت ]
 
امتیاز دهی به مطلب
انتخاب ها

 گرفتن پرينت از اين مطلب گرفتن پرينت از اين مطلب

 ارسال به دوستان ارسال به دوستان

 گزارش این پست به مدیر سایت گزارش این پست به مدیر سایت

اشتراک گذاري مطلب
تبلیغات
آباد سبز
آباد سبز