تاریخ انتشار : جمعه، 23 شهريور ماه، 1397
هفته سوم مسابقات فوتبال لیگ برتر شهرستان تنگستان :

ایرانجوان آباد 1 _ 2 پرسپولیس دلوار

به گزارش " آباد سبز "  از سری مسابقات فوتبال لیگ برتر شهرستان تنگستان دو تیم فوتبال ایرانجوان آباد و پرسپولیس دلوار در تاریخ 22 شهریور ماه 97 در استادیوم شهدای بنه گز به مصاف رفتند که پرسپولیس دلوار موفق شد 2 بر 1  ایرانجوان آباد را شکست دهد . 

 

 

در نیمه اول بازی مدافع پرسپولیس دلوار بازیکن ایرانجوان آباد را در سمت چپ زمین ، بیرون محوطه جریمه سرنگون کرد و بازیکانان ایرانجوان به خوبی از این ضربه ایستگاهی استفاده کردند و علی سلیمی توانست یک بر صفر ایرانجون را پیش بیندازد . در اواسط نیمه دوم بازیکن پرسپولیس دلوار موفق شد از روی نقطه پنالتی دروازه ایرانجوان را باز کند و بازی را به تساوی برساند .

 

در نیمه دوم بازی مهاجم پرسپولیس دلوار با دروازبان ایرانجوان آباد تک به تک شد و با دروازبان برخورد کرد و داور مسابقه نقطه پنالتی را نشان داد بازیکن پرسپولیس دلوار این توپ را به گل تبدیل کرد تا پرسپولیس دلوار دو بر یک از ایرانجوان پیش بیفتد . ایرانجوان فشار خود را روی دروازه پرسپولیس دلوار بیشتر کرد ولی نتوانستند از موقعیت های خود استفاده کنند و در نهایت بازی با نتیجه دو بر یک به نفع پرسپولیس دلوار به پایان رسید.

 

 

گزارش تصویری

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  


شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.
abadsabz1@gmail.com
info@abadsabz.ir
مرتبط باموضوع
نظر
 
نام (ضروری): 
نظر:
کد امنیتی
کد امنیتی

  [ بازگشت ]
 
امتیاز دهی به مطلب
انتخاب ها

 گرفتن پرينت از اين مطلب گرفتن پرينت از اين مطلب

 ارسال به دوستان ارسال به دوستان

 گزارش این پست به مدیر سایت گزارش این پست به مدیر سایت

اشتراک گذاري مطلب
تبلیغات
آباد سبز
آباد سبز