تاریخ انتشار : يكشنبه، 18 شهريور ماه، 1397

مسافران پرواز اصفهان - بوشهر 7 ساعت سرگردان شدند

آباد سبز : مدیر روابط عمومی فرودگاه بین المللی شهید بهشتی اصفهان علت تاخیر هفت ساعته پرواز این شهر به مقصد بوشهر را تاخیر در ورود هواپیما به این فرودگاه اعلام کرد...

به گزارش " آباد سبز " شهرزاد سلیمی پور توضیح داد: این پرواز به شماره 3425متعلق به شرکت ایران ایر از مبدا فرودگاه مهرآباد، قرار بود ساعت هشت و 30 دقیقه امروز انجام شود که به دلیل تاخیر در ورود هواپیما به فرودگاه اصفهان پس از هفت ساعت تاخیر در ساعت 15 و 30 انجام شد.
وی ادامه داد: بر اساس قانون تاخیرهای بیش از سه ساعت، مسافران این پرواز برای پذیرایی و دریافت خدمات به جایگاه تشریفات اختصاصی منتقل شدند.
مدیر روابط عمومی فرودگاه بین المللی شهید بهشتی اصفهان با اشاره به اینکه شرکت ایران ایر مطالبات این مسافران را پاسخگو بوده است، گفت: این پرواز امروز پس از هفت ساعت از فرودگاه اصفهان به مقصد بوشهر انجام شد.
فرودگاه بین المللی شهید بهشتی در شرق اصفهان دارای 2 باند به طول چهار هزار و 397 متر و عرض 45 متر با10 جایگاه پذیرش انواع هواپیمای مسافربری و ترمینال پروازهای داخلی و خارجی است.
این فرودگاه که در مرکز کشور قرار دارد، به عنوان مُعین فرودگاه های کشور عمل می کند و در طول سال میزبان بسیاری از فرودهای اضطراری و هدایت شده است.

 


 


شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.
abadsabz1@gmail.com
info@abadsabz.ir
مرتبط باموضوع
نظر
 
نام (ضروری): 
نظر:
کد امنیتی
کد امنیتی

  [ بازگشت ]
 
امتیاز دهی به مطلب
انتخاب ها

 گرفتن پرينت از اين مطلب گرفتن پرينت از اين مطلب

 ارسال به دوستان ارسال به دوستان

 گزارش این پست به مدیر سایت گزارش این پست به مدیر سایت

اشتراک گذاري مطلب
تبلیغات
آباد سبز
آباد سبز