تاریخ انتشار : جمعه، 27 آذر ماه، 1394
اظهار نظر جدید کاندیدای احتمالی در تنگستان؛

محمد پاکدل: همانطور که تمام مردم دوست دارند کاندیدای تنگستان یکدست شوند پس خودمان نیز باید در راستای همدلی و همصدایی با مردم گام برداریم

آباد سبز: افراشته فردی بسیار توانمند وبا تجارب ارزنده که وجودش همیشه ودر هر جا برای منطقه واستان نعمتی بزرگ است /استان بوشهر بااینکه قطب انرژی ایران لقب گرفته ، همواره از حقوقی که به واسطه این صنعت عظیم گاز و نفت می بایست از آن بهره مند میشد محروم مانده ./من به هدف والاتری می اندیشم که همانا موفقیت وسربلندی تنگستان است.

به گزارش " آباد سبز "  گفتگوی اختصاصی خبرنگار آباد سبز با کاندیدادی احتمالی حوزه دشتی و تنگستان مهندس محمد پاکدل موضوعات مختلفی اعم از سیاسی و اقتصادی و منطقه  اظهارنظر نموده :

بیوگرافی مهندس محمد پاکدل

محمد پاکدل هستم . متولد تنگستان و تا مقطع دبیرستان نیز در مدارس شهرستان مشغول به تحصیل بوده ام. اینجانب در کنکور سراسری در رشته فیزیک هسته ای پذیرفته شده و در دانشگاه خلیج فارس بوشهر تحصیلات دانشگاهی خود را آغاز نمودم.بعد از اتمام دوره کارشناسی به استخدام وزارت آموزش و پرورش درآمده و به مدت ..14.سال در شهرستان بوشهر مشغول به امر تدریس شدم .

درهمین مدت در یک دوره انتخابات شورای شهر عالیشهر شرکت نموده و پس از کسب اعتماد مردم به فعالیت مشغول شدم .

بنده 6سال پیش در سال..88. در رشته ام بی ای در مقطع کارشناسی ارشد پذیرفته شده و تحصیلات تکمیلی خود را ادامه دادم. برای این منظور به مدت 3 سال به استان تهران نقل مکان کرده و در آنجا هم به تحصیل علم و امور دانشگاهی پرداختم و به شغل شریف معلمی خود نیز ادامه دادم.

بعد ازاتمام دوره کارشناسی ارشد در آزمون دکتری شرکت نموده و در رشته مدیرت دولتی با گرایش منابع انسانی پذیرفته شدم و اکنون سال دوم دوره دکتری را میگذرانم .

درهمین حین در آزمون استخدامی شرکت ملی گاز ایران شرکت نموده و پس از اینکه مراحل پذیرش استخدامی را با موفقیت طی نمودم ، در سال 90 در شرکت مجتمع گاز پارس جنوبی مشغول به فعالیت شدم . لازم به ذکر است که قبل از شرکت در آزمون استخدامی شرکت ملی گاز ایران ، اسعتفای خود را به آموزش و پرورش اعلام نموده بودم .

درواقع یکی از علل استعفای بنده و عدم ادامه همکاری با وزارت آموزش و پرورش براین اساس بود ، که بنده برآن شدم که از سویی شرایط شغلی و شخصی خود را بهبود بخشیده و بتوانم از طریقی میزان خدمت رسانی خود را به مردم افزایش دهم و بتوانم برای منطقه امتیازاتی که بحق بوده و بعضا از آنها محروم شده به ارمغان بیاورم .

البته در فضایی مناسب تر به این موضوع خواهم پرداخت ولی به این نکته کوتاه بسنده کنم که استان بوشهر بااینکه قطب انرژی ایران لقب گرفته ، همواره از حقوقی که به واسطه این صنعت عظیم گاز و نفت می بایست از آن بهره مند میشد محروم مانده .

هدف از آمدند در صحنه سیاست و  انتخابات چه بود؟

هدف: تلاش جهت ارتقاء جایگاه اقتصادی واجتماعی حوزه انتخابی با تدوین یک نقشه راه استراتژیک.

رقیب اصلی شما در انتخابات آینده کی می تواند باشد.

 بنده همه دوستانی که تصمیم به حضور درصحنه را دارند ، دوست وهمراه میدانم که همگی هدفشان خدمت به مردم است . درواقع رقیب وقتی معنا پیدا می کند که شکست و پیروزی ای درمیان باشد اما اینجا هدف والاتری مد نظر است وآن کمک به سربلندی تمام مردم منطقه است. اضافه میکنم ، آن چیزی که کاندیداها را در نظر مردم رتبه بندی می کند و یکی را بر دیگری برتری می بخشد طبعا برنامه های است که ارائه می دهند و هر کاندیدای با برنامه هایش در نزد مردم شناخته خواهد شد و در واقع رقیب ما برنامه هایمان است نه دوستان کاندیدا

آیا به اتحاد کاندیدای تنگستنون اعتقاد دارید ؟

بنده معتقدم همانطور که تمام مردم دوست دارند کاندیدای تنگستان یکدست شوند پس خودمان نیز باید در راستای همدلی و همصدایی با مردم گام برداریم وبنده با این شعار به استقبال اتحاد وتجمیع کاندیداهای تنگستان خواهم رفت که اگر تنگستان موفق وسربلند باشد پاکدل نیز موفق است نه اینکه اگر پاکدل موفق باشد تنگستان موفق خواهد بود . یعنی سربلندی من درگرو سربلندی و موفقیت تنگستان است نه برعکس.

 افراشته فردی بسیار توانمند و با تجارب ارزنده ،که وجودش همیشه و در هر جا برای منطقه واستان نعمتی بزرگ است

 آقای افراشته فردی بسیار توانمند وبا تجارب ارزنده که وجودش همیشه ودر هر جا برای منطقه واستان نعمتی بزرگ است و درصورتی که بنده مورد اعتماد مردم عزیز قرار گیرم قطعا از پتانسیل مطلوب ایشان و افراد توانمند دیگر از هر گروه وجناح به نحو احسن جهت عزتمندی منطقه نهایت بهره را میگرم وبه کمک آن عزیزان جهت تربیت نسل جوانان مستعد وتحصیلکرده برای مدیریت آینده استان ومنطقه برنامه ریزی میکنیم.

چرا با وجود بزرگان تنگستان هیچ وقت موفق نبودیم ؟

چونکه متاسفانه ما بزرگان ونخبگان خود را بنا به دلایل مختلف فرهنگی وسیاسی که فعلا جای بازکردن مسئله نیست به نحو شایسته ارج نمی نهیم وضرب المثل معروف مرغ همسایه غاز است را در تصمیماتمان بطور ناخواسته اعمال میکنیم اما مردم عزیز منطقه دشتی به این ضرب المثل باور دارند که تکیه بر دیوار ترک خورده خود به از دیوار همسایه است.پس بهتر است باورمان را اصلاح کنیم و بزرگان خود را حمایت کامل کنیم آنوقت شاهد خواهیم بود که نخبگان ما میتوانند حرف اول منطقه واستان را بزنند.

برنامه های حضرتعالی برا ی جوانان دو منطقه چیست ؟

بنده برنامه های خود را در چهار محور اشتغال،فرهنگ،کشاورزی و ورزش برای همه قشرها تدوین نموده که در فرصتهای بعدی بطور مفصل به همراه راهکارها مورد بحث قرار میدهیم که در راس همه محورها رسیدگی به امور جوانان اولویت خود را حفظ خواهد کرد.و در همین حد خدمت شما عرض کنم که در عرصه صنعت و کارآفرینی جای کار برای جوانان ما بسیار زیاد است و بنده با تیم مشاوران خود ، برنامه هایی را برای حضور گسترده جوانان در این دو زمینه در نظر گرفته ایم..

جزء چه جناح سیاسی وارد انتخابات آینده می شوی ؟

بنده با قاطعیت اعلام می دارم که تنها راه ارتقاء جایگاه منطقه و عزتمندی مردم استفاده از پتانسیل هر دو جناح فعال درمنطقه می باشد و بنده از افراد افراطی هر دو جناح پرهیز خواهم کرد ؛ چون معتقدم خدمت به مردم نباید فدای منافع شخصی و جناحی افراد شود .

وتاکید میکنم بنده زیر چتر و وامدار هیچ جناح خاصی نیستم و نخواهم بود تا روزی بخاطر منافع حزب وجناح با منافع مردمم معامله نکنم چونکه باور دارم شایستگی ملاک است وسعی میکنم به کمک افراد شایسته هر دوجناح در راستای ارتقا جایگاه منطقه خدمت کنیم.

سوال پایانی :آیا حضرتعالی به اتحاد کاندید تنگستان می پیوندی

  بله، من به هدف والاتری می اندیشم که همانا موفقیت وسربلندی تنگستان است.

سپاسگزارم که وقت تان در اختیار ما قرار دادید 


شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.
abadsabz1@gmail.com
info@abadsabz.ir
مرتبط باموضوع
 طرح استانی شدن انتخابات نهایی شد/متن  [ چهارشنبه، 30 ارديبهشت ماه، 1394 ]
نظر
 
نام (ضروری): 
نظر:
کد امنیتی
کد امنیتی

  [ بازگشت ]
 
امتیاز دهی به مطلب
انتخاب ها

 گرفتن پرينت از اين مطلب گرفتن پرينت از اين مطلب

 ارسال به دوستان ارسال به دوستان

 گزارش این پست به مدیر سایت گزارش این پست به مدیر سایت

اشتراک گذاري مطلب
تبلیغات
آباد سبز
آباد سبز