تاریخ انتشار : دوشنبه، 5 شهريور ماه، 1397

نخستین کاروان حاجیان بوشهر به وطن بازگشتند

آباد سبز : مدیرکل فرودگاه های استان بوشهر گفت: هواپیمای نخستین گروه حاجیان این استان شامل کاروان 223 نفری روز دوشنبه در این فرودگاه به زمین نشست و با استقبال گرم خانواده ها و بستگان به موطن خود شهرستان های بوشهر و دشتستان بازگشتند...

به گزارش " آباد سبز " کمال دهقان منشادی افزود: عملیات بازگشت پروازهای حج تمتع سال 1397 از امروز پنجم شهریور آغاز و تا هفتم شهریور ماه ادامه دارد.
وی اظهار داشت: براساس برنامه ریزی های انجام شده حاجیان بوشهری با چهار پرواز از فرودگاه مدینه وارد فرودگاه بین المللی بوشهر می شوند.
دهقان منشادی گفت: پرواز دوم ساعت 1:30 بامداد روز سه شنبه انجام و 223 حاجی از کاروان های دشتستان و اهل سنت این استان را به بوشهر منتقل می کند.
وی اضافه کرد: در پرواز سوم نیز که ساعت 10:20 روز سه شنبه ششم شهریورماه جاری در فرودگاه بوشهر به زمین می نشیند ۲۰۷ حاجی شهرستان های دیلم، گناوه، دیر و کنگان به وطن بازمی گردند.
دهقان منشادی گفت: آخرین گروه حاجیان استان بوشهر با پرواز ساعت 3:50 بامداد روز چهارشنبه شامل ۲۵۴ حاجی شهرستان های دشتی، تنگستان و بوشهر وارد این استان می شوند.
وی یادآور شد: برای برنامه ریزی دقیق و مدون و در پی ارائه خدمات و تسهیلات مناسب برای عملیات بازگشت زائران حج تمتع 97 افزایش چرخ های دستی، به روز رسانی امکانات و ظرفیت مدیریت ترافیک مبادی ورودی و خروجی و استقرار میز خدمت و راهنمایی مسافر انجام شده است.
وی یادآور شد: همه پرواز‌های حجاج استان بوشهر به عهده شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران (ایران ایر) است و تمهیدات لازم برای استقبال از حجاج در نظر گرفته شده است.
امسال ۸۷۵ زائر از استان بوشهر به حج تمتع اعزام شدند و ۳۲ نفرهم خدمت رسانی به آنها را بر عهده داشتند.
حاجیان بوشهری ۲۸ و ۲۹ تیر به این سفر معنوی اعزام شده بودند. 


شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.
abadsabz1@gmail.com
info@abadsabz.ir
مرتبط باموضوع
نظر
 
نام (ضروری): 
نظر:
کد امنیتی
کد امنیتی

  [ بازگشت ]
 
امتیاز دهی به مطلب
انتخاب ها

 گرفتن پرينت از اين مطلب گرفتن پرينت از اين مطلب

 ارسال به دوستان ارسال به دوستان

 گزارش این پست به مدیر سایت گزارش این پست به مدیر سایت

اشتراک گذاري مطلب
تبلیغات
آباد سبز
آباد سبز