تاریخ انتشار : دوشنبه، 5 شهريور ماه، 1397
سردار رزمجو :

تقویت وحدت مردم و مسئولان راهکار عبور از مشکلات است

آباد سبز : فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر گفت: تقویت وحدت مردم و مسئولان راهکار عبور از مشکلات است...

به گزارش " آباد سبز " سردار علی رزمجو در همایش بسیج کارمندان اظهار داشت: برای رفع مشکلات باید از همه ظرفیت‌ها به خوبی استفاده شود و شهیدان رجایی و باهنر الگوی بسیار خوبی در این زمینه هستند.

وی با تاکید بر اینکه همه کارمندان و مدیران باید نسبت به اهداف، آرمان‌ها و خون شهیدان احساس مسئولیت کنند اضافه کرد: بصیرت‌افزایی و دشمن شناسی یکی از مهمترین وظایف بسیجیان است که باید به آن عمل کنند.

فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر از ویژگی‌های کارمندان بسیجی به حضور انقلابی و اثربخشی اشاره کرد و ادامه داد: از دیگر ویژگی‌های بسیجیان مسئولیت پذیری، خدمت صادقانه به مردم و ترویج سبک زندگی اسلامی است.

وی با اشاره به نقش مهم وحدت کارمندان و مدیران در شکست دسیسه‌های دشمنان، تصریح کرد: دشمنان از همه ابزارها برای ایجاد فاصله بین مردم و مسئولان استفاده می‌کند و باید در این زمینه هوشیار باشیم.

سردار رزمجو ادامه داد: دشمنان از مشکلات اقتصادی کشور به‌عنوان ابزاری برای فاصله‌گرفتن مردم از مسئولان استفاده می‌کنند که باید در این شرایط  وحدت مردم و مسئولان تقویت شود.

وی با بیان اینکه برای عبور از مشکلات جامعه باید طرح‌های اقتصاد مقاومتی اجرایی شوند، خاطرنشان کرد: تقویت اتحاد و وحدت جامعه و صبر و تحمل در مقابل مشکلات ضروری است.

در این مراسم کارمندان نمونه بسیجی استان بوشهر تجلیل شدند. 


شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.
abadsabz1@gmail.com
info@abadsabz.ir
مرتبط باموضوع
نظر
 
نام (ضروری): 
نظر:
کد امنیتی
کد امنیتی

  [ بازگشت ]
 
امتیاز دهی به مطلب
انتخاب ها

 گرفتن پرينت از اين مطلب گرفتن پرينت از اين مطلب

 ارسال به دوستان ارسال به دوستان

 گزارش این پست به مدیر سایت گزارش این پست به مدیر سایت

اشتراک گذاري مطلب
تبلیغات
آباد سبز
آباد سبز