تاریخ انتشار : دوشنبه، 29 مرداد ماه، 1397
مدیر حوزه علمیه خواهران استان بوشهر:

فضای مجازی «منبر» امروز است

آباد سبز : حجت الاسلام جمالی با بیان اینکه ارزش ها و تکنولوژی انتقال این ارزش را داریم، گفت: ارزش ها ثابت است اما تکنولوژی انتقال متغیر می باشد، این تکنولوژی زمانی منبر بود، اما در حال حاضر فضای مجازی است.

به گزارش " آباد سبز " حجت الاسلام یوسف جمالی امروز در جمع فعالان فضای مجازی در بوشهر گفت: اهل بیت(ع) گاهی اوقات از ظرفیت دشمن برای ضربه زدن به آنان استفاده می کردند همچون اینکه امام سجاد(ع) زمانی که وارد شام شدند دست بسته بودند درحالیکه منبر، جمعیت، صاحب جلسه در دست دشمن بود.

مدیر حوزه علمیه خواهران استان بوشهر افزود: با این شرایط امام سجاد(ع) که می خواست پیام را منتقل کند در اسارت بود، اما آن امام منبر را در دست می گیرند و از ظرفیت منبر استفاده می کنند و جمعیت را با  خود همراه می کند تا اینکه یزید را شکست داند.

وی بیان داشت: امروز هم وضعیت به همان گونه است هرچند آنقدر هم دست بسته نیستیم  از این رو می توانیم از ابزار فضای مجازی برای همراهی جوانان استفاده کنیم.

حجت الاسلام جمالی با بیان اینکه ارزش ها و تکنولوژی انتقال این ارزش را داریم ابراز داشت: ارزش ها ثابت است اما تکنولوژی انتقال متغیر می باشد، این تکنولوژی زمانی منبر بود، اما در حال حاضر فضای مجازی است.

مدیر حوزه علمیه خواهران استان بوشهر گفت: در زمان مذاکرات برجام عده ای می گفتند شما کوتاه بیایید تا مسئله به پایان برسد؛ متاسفانه گاهی اوقات جوگیر فضا می شویم و ارزش ها را کم رنگ می کنیم تا عده ای را با خود همراه کنیم، این کار بسیار اشتباه است.

وی بیان داشت: در شرایط کنونی نیاز این است یک تیم ارزش ها و اهداف را تعیین کند و تیمی دیگر تکنولوژی را تبیین نماید.

حجت الاسلام جمالی با بیان اینکه در فضای مجازی نباید منفعل بود، ابراز داشت: در این فضا از حالت انفعالی نباید رفتار کرد بلکه حالت حمله باید داشت و سنگرهای دشمن و ایدوئولوگ های آنان را شناخت. 


شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.
abadsabz1@gmail.com
info@abadsabz.ir
مرتبط باموضوع
نظر
 
نام (ضروری): 
نظر:
کد امنیتی
کد امنیتی

  [ بازگشت ]
 
امتیاز دهی به مطلب
انتخاب ها

 گرفتن پرينت از اين مطلب گرفتن پرينت از اين مطلب

 ارسال به دوستان ارسال به دوستان

 گزارش این پست به مدیر سایت گزارش این پست به مدیر سایت

اشتراک گذاري مطلب
تبلیغات
آباد سبز
آباد سبز