تاریخ انتشار : سه شنبه، 10 آذر ماه، 1394

پیروزی سرخپوشان شهر آباد برابر شاهد چاهپیر+تصاویر

آباد سبز ؛هفته دوم ازسری مسابقات لیگ دسته یک شهرستان تنگستان امروزاز ساعت۱۴:۳۰در استادیوم بنه گز بین تیم ایرانجوان شهر آباد و شاهد چاه پیربرگزار شد

به گزارش "آباد سبز "هفته دوم ازسری مسابقات لیگ دسته یک شهرستان تنگستان امروز از ساعت ۱۴:۳۰در استادیوم بنه گز بین تیم ایرانجوان شهر آباد و شاهد چاه پیر برگزار شد .

در این دیدار که تیم ایرانجوان با لباس دوم خود (مشکی) با بازیکنانی چون روح الله فرجام. علی آتش افروز.مجتبی شمسی.خالق جوهری.ایمان بحرینی. ایرج قطب الدین.ابوالفضل جمالی. علی نجفی. اسماعیل نظری.حسین احمدزاده و محمد رضایی پور وارد میدان شدند.

در ابتداد ایرانجوان بازی تهاجمی آغاز نمود که در دقیقه ۱۲توسط علی آتش افروز با یک شوت سرکش از پشت محوطه جریمه صاحب اولین گل شد.

ایرانجوان باز به حملات خود ادامه داد ولی بعد از گذشت ده دقیقه تیم شاهد روی یک ارسال از جناح چپ باضربه سر بازی را در نیمه اول به تساوی کشاندند.درنیمه دوم ایرانجوان باز بازی را هجومی آغاز کرد و در دقیقه ۶۰بازی ابوالفضل جمالی در یک حرکت انفرادی بعداز این که ۴نفر را پشت سر گذاشته  و در استانه گل بود او را باخطا متوقف کردند تا داور نقطه پنالتی را نشان دهد.

که اسماعیل نظری کاپیتان ایرانجوان با خونسردی کامل توپ را در کنج دروازه جایی داد.و گل دوم ایرانجوان را به ثمر رساند. بعد از این گل دوتیم موقعیت های نصفه و نیمه ای داشتن ولی بازی باهمین نتیجه ۲بر۱به پایان پذیرفت تا اولین سه امتیاز را سرخپوشان شهر آباد دشت کند.

خبرنگار:ابراهیم قاسم نژاد

گزارش تصویری

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  


شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.
abadsabz1@gmail.com
info@abadsabz.ir
نظر
 
نام (ضروری): 
نظر:
کد امنیتی
کد امنیتی

  [ بازگشت ]
 
امتیاز دهی به مطلب
انتخاب ها

 گرفتن پرينت از اين مطلب گرفتن پرينت از اين مطلب

 ارسال به دوستان ارسال به دوستان

 گزارش این پست به مدیر سایت گزارش این پست به مدیر سایت

اشتراک گذاري مطلب
تبلیغات
آباد سبز
آباد سبز