تاریخ انتشار : سه شنبه، 25 ارديبهشت ماه، 1397
فرماندهی انتظامی تنگستان

حکم قصاص نفس در شهرستان تنگستان به تعویق افتاد

آباد سبز: جوانی 25 ساله در سال 1391 بطور مشکوکی مفقود و پس از تحقیقات فراوان نهایتا قاتل به هویت "الف - ت" توسط کارآگاهان پلیس آگاهی شناسایی ، دستگیر و پس از اقرار به قتل عمدی ، جسد نیز کشف و بازسازی صحنه با حضور بازپرس ویژه قتل انجام و قاتل برای تحمل کیفر وانتظار اجرای عدالت روانه زندان شد.

به گزارش " آباد سبز"  فرمانده انتظامی شهرستان تنگستان در پی انتشار این خبر افزود : جوانی 25 ساله در سال 1391 بطور مشکوکی مفقود و پس از تحقیقات فراوان نهایتا قاتل به هویت "الف - ت" توسط کارآگاهان پلیس آگاهی شناسایی ، دستگیر و پس از اقرار به قتل عمدی ، جسد نیز کشف و بازسازی صحنه با حضور بازپرس ویژه قتل انجام و قاتل برای تحمل کیفر وانتظار اجرای عدالت روانه زندان شد.

سرهنگ کارآگاه حسین خواجه افزود : پس از طی تشریفات قانونی و تایید حکم در مراجع قضایی دیوان عالی کشور ، نهایتا اجرای حکم در میدان اصلی شهر اهرم در تاریخ 25*2*97در دستور کار قرار گرفت .

لیکن باتوجه به قرابت این موضوع با حلول ماه مبارک رمضان ، ماه نزول قرآن ، ولذا با انجام رایزنی های صورت گرفته توسط این فرماندهی با حجت الاسلام والمسلمین فقیه دادستان محترم شهرستان تنگستان طی تشریفات قانونی ، اجرای حکم به آینده موکول شده و تا اطلاع ثانوی به تعویق افتاد. 


شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.
abadsabz1@gmail.com
info@abadsabz.ir
مرتبط باموضوع
نظر
 
نام (ضروری): 
نظر:
کد امنیتی
کد امنیتی

  [ بازگشت ]
 
امتیاز دهی به مطلب
انتخاب ها

 گرفتن پرينت از اين مطلب گرفتن پرينت از اين مطلب

 ارسال به دوستان ارسال به دوستان

 گزارش این پست به مدیر سایت گزارش این پست به مدیر سایت

اشتراک گذاري مطلب
تبلیغات
آباد سبز
آباد سبز