تاریخ انتشار : جمعه، 14 ارديبهشت ماه، 1397

۲۵طرح اشتغالزا در تنگستان تصویب شد

آباد سبز : سرپرست فرمانداری تنگستان بوشهر گفت: ۲۵ طرح اشتغالزا با ۲۵۰ میلیارد ریال اعتبار از محل اعتبارات اشتغال پایدار روستایی در این شهرستان به تصویب رسید...

به گزارش " آباد سبز " احمد دشتی روز جمعه در کمیته فنی کارگروه اشتغال شهرستان تنگستان افزود: با اجرای این طرحها زمینه اشتغال ۱۹۴ نفر در این شهرستان فراهم می شود.
وی اظهار کرد: دولت تدبیر و امید برای مهار و مدیریت معضل بیکاری در روستاها طرح و ایده تسهیلات اشتغال روستائی را ارائه کرده است.
سرپرست فرماندرای تنگستان ادامه داد: معادل ریالی ۱٫۵ میلیارد دلار (حدود ۶ هزار میلیارد تومان) از محل صندوق توسعه ملی نزد موسسات عام سپرده گذاری شده است تا با تلفیق منابع بانکی تسهیلات لازم برای توسعه اشتغال روستایی به متقاضیان پرداخت شود.
وی یادآور شد: شهرستان تنگستان در استان بوشهر رتبه خوبی در تصویب و معرفی طرحها به بانکهای عامل دارد و امید می رود در پرداخت تسهیلات نیز مدیران بانکها همکاری لازم را داشته باشند.
دشتی اظهار کرد: با توجه به نگاه دولت نسبت به توسعه روستائی در همه زمینه ها، متقاضیان اشتغال روستایی باید از این فرصت بی نظیر استقبال بیشتری داشته باشند. 


شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.
abadsabz1@gmail.com
info@abadsabz.ir
مرتبط باموضوع
نظر
 
نام (ضروری): 
نظر:
کد امنیتی
کد امنیتی

  [ بازگشت ]
 
امتیاز دهی به مطلب
انتخاب ها

 گرفتن پرينت از اين مطلب گرفتن پرينت از اين مطلب

 ارسال به دوستان ارسال به دوستان

 گزارش این پست به مدیر سایت گزارش این پست به مدیر سایت

اشتراک گذاري مطلب
تبلیغات
آباد سبز
آباد سبز