تاریخ انتشار : پنجشنبه، 6 ارديبهشت ماه، 1397

بازیکنان تیم من قهرمان لیگ برتر هستند

آباد سبز : مهدی تارتار امروز در آخرین جلسه تمرین جدی تیم پارس جنوبی جم پیش از بازی با سیاه جامگان خطاب به سکینه الماسی، نماینده مردم شهر جم در مجلس شورای اسلامی گفت: بازیکنان تیم من قهرمان لیگ برتر هستند. من اینها را قهرمان واقعی لیگ برتر می دانم. با وجود اینکه مبلغ قرارداد آنها به نسبت سایر تیم ها پایین تر است و تنها ۵۰ درصد دریافتی داشته اند حتی یک جلسه هم تمرین تیم را تعطیل نکردند و هر موقع به زمین رفتند با همه وجود بازی کردند...

به گزارش " آباد سبز " مهدی تارتار در حضور نماینده مجلس صحبت هایش را این چنین ادامه داد: تیمی که از لیگ یک به لیگ برتر آمد در اولین فصل حضورش در بازی های لیگ برتر ارائه گر بازی های خوبی بوده و همه بازیکنانش مورد توجه تیم های دیگر قرار دارند. به واقع بازیکنان تیم پارس جنوبی در بورس نقل و انتقالات هستند و من می دانم هم اکنون صحبت های جدی با آنها شده است. تنها ۲ بازیکن تیم پارس جنوبی با تیم قرارداد دارند و این تیم در پنجره تابستانی تنها ۶ بازیکن می تواند به ترکیب اضافه کند. اگر باشگاه به موقع اقدام نکند و با این بازیکنان تسویه نشود طبیعی است تیم را ترک کنند و در آن صورت روزهای خوبی در انتظار تیم نخواهد بود. البته این بازیکنان دوست دارند تیم شرایط خوبی پیدا کند و در پارس جنوبی باقی بمانند. تصمیم گیری در این باره با مدیران باشگاه و مدیران شهر است.

سرمربی تیم پارس جنوبی جم ادامه داد: وقتی تیم دغدغه مالی پیدا می کند شما بهترین مربی جهان هم باشی نمی توانی تیم را روی نتیجه گیری متمرکز کنی. هر چند باز هم تکرار می کنم همه بازیکنان تیم پارس جنوبی با همه وجود برای تیم بازی کردند اما وقتی بازیکن دغدغه ذهنی به خاطر مسائل مالی داشته باشد به طور ناخودآگاه نمی تواند روی هدف تمرکز کند. ما خیلی مشکلات جزئی و پیش پا افتاده داشتیم که صحبت کردن در مورد آن لزومی ندارد.

مهدی تارتار، خطاب به نماینده مردم شهر جم در مجلس شورای اسلامی از وی خواست مجدانه مشکلات تیم را دنبال و در نهایت رفع کند و البته از او تشکر کرد که همیشه یاری گر تیم بود و در این برهه از زمان در جلسه تمرین تیم حاضر شد.

در خلال این نشست سکینه الماسی، نماینده مردم شهر جم در مجلس شورای اسلامی و همچنین محمد نوری به عنوان کاپیتان تیم صحبت هایی را مطرح کردند.

نماینده مردم شهر جم در مجلس شورای اسلامی قول داد به سرعت پیگیر مشکلات مالی تیم باشد و آن را رفع کند. 


شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.
abadsabz1@gmail.com
info@abadsabz.ir
مرتبط باموضوع
نظر
 
نام (ضروری): 
نظر:
کد امنیتی
کد امنیتی

  [ بازگشت ]
 
امتیاز دهی به مطلب
انتخاب ها

 گرفتن پرينت از اين مطلب گرفتن پرينت از اين مطلب

 ارسال به دوستان ارسال به دوستان

 گزارش این پست به مدیر سایت گزارش این پست به مدیر سایت

اشتراک گذاري مطلب
تبلیغات
آباد سبز
آباد سبز