تاریخ انتشار : پنجشنبه، 6 ارديبهشت ماه، 1397

پیام تبریک رئیس اداره تعاون ، کار و رفاه اجتماعی تنگستان به مناسبت هفته کار و کارگر

آباد سبز : کارگران بازوان حرکت جامعه به سوی رشد، تعالی و شکوفایی می باشند و بی شک بخش عظیمی از پیشرفت‌های حاصل شده در مسیر اقتصادی کشور به برکت ایثار و مجاهدت این قشر جامعه می باشد...

به گزارش " آباد سبز " محمد علی محمد حسینی  رئیس اداره تعاون ، کار و فاه اجتماعی شهرستان تنگستان در پیامی هفته کار و کارگر را تبریک گفت.

 

بسم الله الرحمن الرحیم        

 

کارگران بازوان حرکت جامعه به سوی رشد، تعالی و شکوفایی می باشند و بی شک بخش عظیمی از پیشرفت‌های حاصل شده در مسیر اقتصادی کشور به برکت ایثار و مجاهدت این قشر جامعه می باشد.


هر جامعه‌ای  برای شکوفایی اقتصادی نیازمند است که از فرصت اندیشه و بازوی هنرمند کارگران استفاده بهتری نماید، که توسعه و پیشرفت هر اجتماعی به برکت وجود کارگران ایجاد میشود، کارگرانی که در طول ادوار مختلف این انقلاب نقش به سزایی در   رسیدن به خودکفایی اقتصادی داشته اند در دست یابی به اهداف والای نظام مقدس جمهوری اسلامی نیز سهم عمده ای ایفا می کنند.


اینجانب فرا رسیدن هفته کارگر را به کارگران زحمتکش شهرستان که با تلاش شبانه روزی  خود زمینه توسعه و آبادانی همه جانبه شهرستان  دلیر پرور تنگستان و استان دارالحماسه بوشهر  را فراهم می نمایند تبریک گفته امیدوارم با همت و تلاش بیشتر و با همدلی و همزبانی در سال «حمایت از کالای ایرانی» و در راستای سیاست ها و فضای سازنده ایجاد شده با تلاش کارگران شریف ، این سربازان عرصه کار و تلاش گام های بزرگ دیگری در راه توسعه، رونق، پیشرفت و کسب دستاوردهای عظیم اقتصادی برای ملت بزرگ ایران اسلامی برداشته شود.

 هنر  کارگران است که ایران آباد                        کار بسیار هنــــــــــــــــــر را بنیاد
 همت ای اهل هنــــــــــر بار دگر                         تا شــــــــــود کل وطن خرم وشاد

  


شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.
abadsabz1@gmail.com
info@abadsabz.ir
مرتبط باموضوع
نظر
 
نام (ضروری): 
نظر:
کد امنیتی
کد امنیتی

  [ بازگشت ]
 
امتیاز دهی به مطلب
انتخاب ها

 گرفتن پرينت از اين مطلب گرفتن پرينت از اين مطلب

 ارسال به دوستان ارسال به دوستان

 گزارش این پست به مدیر سایت گزارش این پست به مدیر سایت

اشتراک گذاري مطلب
تبلیغات
آباد سبز
آباد سبز