تاریخ انتشار : جمعه، 31 فروردين ماه، 1397

حرکت بی‌شرمانه آمریکا به سوریه بدون پاسخ نمی‌ماند

آباد سبز : حجت‌الاسلام علی زاهددوست امروز در خطبه‌های این هفته نماز جمعه شهر دلوار اظهار داشت: سپاه مولود مبارک انقلاب اسلامى است که در جهت پاسداری از اهداف و آرمان‌هاى والاى انقلاب اسلامى بى‌وقفه تلاش مى‌کند.  وی افزود: سپاه مسئولیت پاسدارى از انقلاب را برعهده دارد لذا سپر تمامى بلاها و حوادث و مشکلات کشور شده است...

به گزارش‌‌‌‌‌ "آباد سبز"  حجت‌الاسلام علی زاهددوست امروز در خطبه‌های این هفته نماز جمعه شهر دلوار اظهار داشت: سپاه مولود مبارک انقلاب اسلامى است که در جهت پاسداری از اهداف و آرمان‌هاى والاى انقلاب اسلامى بى‌وقفه تلاش مى‌کند.  وی افزود: سپاه مسئولیت پاسدارى از انقلاب را برعهده دارد لذا سپر تمامى بلاها و حوادث و مشکلات کشور شده است. 

 

امام جمعه دلوار تصریح کرد: برقرارى نظم و امنیت ، مقابله با جریان ترور، خنثى‌سازى کودتاها و فتنه ها، بخشى از کارنامه سپاه پاسداران در سال‌های اول پیروزی انقلاب اسلامی است. ‎زاهددوست عنوان کرد: اگر رشادت‌ها و هوشیاری سپاه و بذل جان پاسداران مخلص انقلاب نبود معلوم نبود جریان ترور و گروه‌های تجزیه‌طلب که از طرف آمریکا و انگلیس هم حمایت‌ و پشتیبانی‌ می‌شدند و در همان سال‌های اول انقلاب چه سرنوشتی را برای ایران اسلامی رقم می‌زدند. وی ادامه داد: نقش‌آفرینی‌ و حماسه‌آفرینی‌ها سپاه پاسداران در مقابله با جریان ترور و گروه‌های تجزیه طلب و رشادت ها و حماسه آفرینی این نهاد انقلابی در صحنه‌های مختلف از جمله دفاع مقدس موجب شد حضرت امام(ره)، آن جمله تاریخی را بفرمایند که «اگر سپاه نبود کشور هم نبود».

 

زاهددوست با اعلام این که دشمنان بعد از جنگ تحمیلی، جنگ اقتصادی به راه انداختند، گفت: سپاه با ورود به عرصه سازندگی هم دشمنان را ناکام ساخت. ‎امام جمعه دلوار یادآور شد: قرارگاه سازندگی سپاه با ساخت پروژه‌های کلان عمرانی و اقتصادی کشور اعم از فازهای مختلف پارس جنوبی و استخراج نفت و گازی که حتی بسیاری از شرکت‌های بزرگ نفتی جهان از انجام آن عاجز بودند نقش موثری در عرصه آبادانی و سازندگی کشور ایفا می کند.

 

‎وی اضافه کرد: در سال‌های اخیر و در جریان توطئه‌های منطقه‌ای علیه جریان مقاومت و جمهوری اسلامی از سوی نظام سلطه با محوریت آمریکا، باز این سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بود که با حضوری هوشمندانه در میدان‌های پرخطر، از عزت ملت، استقلال کشور و انقلاب اسلامی دفاع کرد. زاهددوست  با اشاره به این که آمریکایی‌ها با ادعای مبارزه با تروریسم، به افغانستان و عراق لشکرکشی کردند ولی هدف اصلی آنان ایران بود، اظهار داشت: همه می‌دانستند که اگر آمریکایی‌ها در عراق به اهداف خود می‌رسیدند،  دست‌ درازی آنان به سمت ایران حتمی بود اما به فضل الهی، این سپاه و فرماندهان مخلص و شجاع آن مانند حاج قاسم سلیمانی‌ها و شهید همدانی‌ها که توانستند ماشین جنگی آمریکا را در عراق متوقف سازند و از ادامه حرکت بازدارند.

 

امام جمعه دلوار اظهار داشت: دلیل عصبانیت و تهاجم‌های نظام سلطه و متحدانش علیه سپاه، همین کارنامه پر افتخار این نهاد انقلابی است.

 

‎وی افزود: در حالی که دشمنان شناسنامه‌دار ما مانند آمریکا و متحدان او در حال هجمه و اهانت به نهاد مقدس سپاه هستند، متاسفانه عده‌ای نیز در داخل عامدانه و مغرضانه سپاه را آماج حملات خود قرار داده‌اند. ‎زاهددوست بیان کرد: باورکردنی نیست کسانی که سپاه را تضعیف می‌کنند از روی بی‌اطلاعی یا غفلت باشد بلکه این افراد مغرضانه و عامدانه عمل می‌کنند و ملت باید هوشیار باشند. ‎وی با اشاره به ضرورت استفاده از پیام‌رسان‌های داخلی و دعوت مردم به استفاده از این پیام‌رسان، عنوان کرد: دشمن برای استفاده از فضای مجازی به دنبال ضربه زدن به بنیان‌های اخلاقی، دینی و فرهنگی، اقتصادی و امنیتی جامعه ماست لذا باید خیلی مراقب و هوشیار باشیم. ‎امام جمعه دلوار تاکید کرد: باید با جایگزین‌کردن پیام‌رسان‌های داخلی در راستای منافع ملی تلاش کنیم.

 

وی ادامه داد: همه می‌دانند که شبکه اجتماعی امروز پایگاهی خطرناک و در اختیار سازمان‌های جاسوسی قرار دارد و به منافع ملی و امنیت کشورها لطمه وارد می‌کند، تا جایی که کشورهایی مانند روسیه و ژاپن به دنبال تقویت پیام‌رسان‌های داخلی هستند و حتی خود آمریکایی‌ها نیز نسبت به امنیت داخلی خود احساس خطر کرده‌اند.

 

‎امام جمعه دلوار افزود: جمهوری اسلامی اکنون به دنبال تقویت پیام‌رسان‌های داخلی است که نیاز است مسئولین در تامین زیرساخت‌های لازم و مردم در راستای تامین منافع ملی در استقبال از پیام‌رسان‌های داخلی همکاری و همراهی لازم را داشته باشند. ‎زاهددوست با اشاره به حمله موشکی آمریکا و دو کشور اروپایی به برخی مواضع نظامی در کشور سوریه ضمن محکوم کردن این اقدام نابخردانه و گستاخانه غرب، تصریح کرد: هرچند بخش عمده‌ای از این موشک‌ها در تور پدافند هوایی نیروهای نظامی سوریه گرفتار شده و از بین رفتند اما این حرکت بی‌شرمانه آمریکا بدون تردید بدون پاسخ نخواهند ماند.

 

‎وی با اشاره به بیانات رهبر معظم انقلاب در این خصوص، اضافه کرد: حمله  آمریکا و دو کشور غربی به سوریه جنایت است و جمهوری اسلامی همچون گذشته در کنار گروه‌های مقاومت حاضر خواهد بود و آمریکا نیز قطعاً در اهداف خود در منطقه، شکست خواهد خورد. ‎امام جمعه دلوار  یادآور شد: این رفتار آمریکا در حقیقت یک فرار رو به جلو و فرار از شکست‌ها مکرر و مفتضحانه در منطقه است و به لطف الهی هیچ غلطی نمی‌تواند بکند.‎ وی گفت: آمریکا و ایادی استکبار امروز به دنبال حضور و عرض‌اندام و خود نشان‌دادن در منطقه و مقابله با جمهوری اسلامی و محور مقاومت است اما در جهل مرکب مانده و نمی‌داند که سخت در اشتباه است.

 

‎زاهددوست افزود: قطعا این خیال خام آمریکا راه به جایی نخواهد برد چرا که آن زمان که آمریکایی‌ها به قول خودشان قدرت برتر نظامی دنیا بودند و نیروهای نظامی ما تازه‌کار و انها تا بن دندان مسلح بود نتوانست جلوی نفوذ گفتمان انقلاب اسلامی را بگیرند و اکنون  که در ضعیف‌ترین و بی‌اثرترین دوران حیات ننگین خود به سر می‌برد قطعا این آرزو را هم به گور خواهد برد. 


شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.
abadsabz1@gmail.com
info@abadsabz.ir
مرتبط باموضوع
 دو زن در استخر خانگی در تهران غرق شدند  [ سه شنبه، 19 مرداد ماه، 1395 ]
نظر
 
نام (ضروری): 
نظر:
کد امنیتی
کد امنیتی

  [ بازگشت ]
 
امتیاز دهی به مطلب
انتخاب ها

 گرفتن پرينت از اين مطلب گرفتن پرينت از اين مطلب

 ارسال به دوستان ارسال به دوستان

 گزارش این پست به مدیر سایت گزارش این پست به مدیر سایت

اشتراک گذاري مطلب
تبلیغات
آباد سبز
آباد سبز