تاریخ انتشار : چهارشنبه، 22 فروردين ماه، 1397

شاهین بوشهر با 6 گل شهرداری بندرعباس را شکست داد

آباد سبز : از سری مسابقات هفته هفتم دور دوم مسابقات لیگ دسته دو فوتبال کشور تیم شاهین شهرداری بوشهر موفق شد با زدن 6 گل تیم شهرداری بندرعباس را بدرقه کند.  این دیدار که از ساعت 16:30 دقیقه در ورزشگاه شهید بهشتی و با حشور انبوهی از طرفداران شاهین بوشهر همراه بود هفت گل در برداست که سهم شاهینی‌ها 6 گل در مقابل دریافت یک گل بوده است...

  به گزارش‌‌‌‌‌ "آباد سبز"  از سری مسابقات هفته هفتم دور دوم مسابقات لیگ دسته دو فوتبال کشور تیم شاهین شهرداری بوشهر موفق شد با زدن 6 گل تیم شهرداری بندرعباس را بدرقه کند.  این دیدار که از ساعت 16:30 دقیقه در ورزشگاه شهید بهشتی و با حشور انبوهی از طرفداران شاهین بوشهر همراه بود هفت گل در برداست که سهم شاهینی‌ها 6 گل در مقابل دریافت یک گل بوده است.

 

برای شاهین شهرداری بوشهر محمد محبی(2 گل)، علی محمد چراغی(2 گل)، مصطفی علیخانی و امید سلطانی موفق به گشودن دروازه شهرداری بندرعباسی شدند که توانست توسط آرش همایونی یک گل وارد دوازه تیم میزبان کند. با این ژیروزی شاهین شهرداری بوشهر با 17 امتیاز و اختلاف چهار امتیازی در صدر جدول این گروه قرار گرفت و شهرداری بندرعباس در رده چهارم با هفت امتیاز ماندگار شد. قضاوت این دیدار  به عهده عباس راکی به همراه مازیار معتمدکیا، ابوذر ممبینی و مجتبی خلیلی بود . 


شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.
abadsabz1@gmail.com
info@abadsabz.ir
مرتبط باموضوع
 گل‌محمدی:‌ بازی از دست داور خارج شد  [ چهارشنبه، 6 بهمن ماه، 1395 ]
 سقوط یک هواپیما در آمریکا چهار کشته گرفت  [ پنجشنبه، 5 مرداد ماه، 1396 ]
 330 میلیارد تومان کالای قاچاق کشف شد  [ شنبه، 19 اسفند ماه، 1396 ]
نظر
 
نام (ضروری): 
نظر:
کد امنیتی
کد امنیتی

  [ بازگشت ]
 
امتیاز دهی به مطلب
انتخاب ها

 گرفتن پرينت از اين مطلب گرفتن پرينت از اين مطلب

 ارسال به دوستان ارسال به دوستان

 گزارش این پست به مدیر سایت گزارش این پست به مدیر سایت

اشتراک گذاري مطلب
تبلیغات
آباد سبز
آباد سبز