تاریخ انتشار : سه شنبه، 21 فروردين ماه، 1397

15 میلیارد ریال برای خرید تجهیزات پزشکی هزینه شد

آباد سبز: مدیر تجهیزات پزشکی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر بیان کرد: نیازهای بیمارستان‌ها و مراکز درمانی به تجهیزات پزشکی اخذ، احصاء و اولویت‌بندی شده و در چارچوب یک برنامه، به زودی کار خرید و نصب این تجهیزات انجام می‌شود. 

به گزارش‌‌‌‌‌ "آباد سبز" به نقل از خبرگزاری فارس از بوشهر ، محمدباقر علی‌پور ظهر امروز در گفت‌وگو با خبرنگاران در بوشهر اظهار داشت: به دلیل شرایط خاص آب و هوایی در استان بوشهر، شاهد استهلاک تجهیزات پزشکی در سطح این استان هستیم.

 وی افزود: با وجود این که این نوع تجهیزات گران‌قیمت بوده و خرید آن تحت شرایط خاصی انجام می‌شود اما سعی ما این بوده که نیازهای مردم در سطح بیمارستان‌ها و مراکز درمانی تحت نظر دانشگاه علوم پزشکی بوشهر به این تجهیزات در کمترین زمان ممکن برآورده شود.

مدیر تجهیزات پزشکی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر تصریح کرد: بر اساس برنامه‌ریزی‌های انجام شده و اولویت‌های اخذ شده از این مراکز، پس از بازرسی و تعیین میزان نیاز اقدام به خرید تجهیزات پزشکی برای این مراکز می‌کنیم.

علی‌پور یادآور شد: در این راستا و با اولویت نوسازی تجهیزات مورد نیاز مراکز درمانی و به خصوص در بخش اورژانس‌های بیمارستان‌ها، 15 میلیارد ریال تجهیزات جدید خریداری و نصب شده است. وی ادامه داد: این میزان اعتبار برای خرید دستگاه‌های جدید سونوگرافی برای بیمارستان‌های بوشهر، کنگان و دیر و دستگاه ثبت نوار قلب( اکوکاردیوگرافی) برای بیمارستان‌های بوشهر و برازجان هزینه شده است.

مدیر تجهیزات پزشکی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر بیان کرد: نیازهای بیمارستان‌ها و مراکز درمانی به تجهیزات پزشکی اخذ، احصاء و اولویت‌بندی شده و در چارچوب یک برنامه، به زودی کار خرید و نصب این تجهیزات انجام می‌شود.  


شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.
abadsabz1@gmail.com
info@abadsabz.ir
مرتبط باموضوع
نظر
 
نام (ضروری): 
نظر:
کد امنیتی
کد امنیتی

  [ بازگشت ]
 
امتیاز دهی به مطلب
انتخاب ها

 گرفتن پرينت از اين مطلب گرفتن پرينت از اين مطلب

 ارسال به دوستان ارسال به دوستان

 گزارش این پست به مدیر سایت گزارش این پست به مدیر سایت

اشتراک گذاري مطلب
تبلیغات
آباد سبز
آباد سبز