تاریخ انتشار : سه شنبه، 21 فروردين ماه، 1397

پیشنهاد رقیب انتخاباتی شهریاری نماینده تنگستان و دشتی در حوزه اشتغال

به گزارش " آباد سبز " متن نامه مهندس  پاکدل که به سایت خبری آباد سبز ارسال گردید به شرح زیر می باشد :

با سلام و درود خدمت دکتر شهریاری  نماینده محترم مردم شریف دشتی و تنگستان ، همانطور که مستحضرید مقوله اشتغال جوانان تحصیلکرده یکی از معضلات اصلی استان میباشد و با توجه به عدم احیای پتانسیل ها و ظرفیت های هر منطقه متاسفانه بحث بیکاری فرزندانمان به سمت یک بحران اجتماعی اساسی تبدیل میشود ، شاهد هستیم که امروز چشم امید تمام مردم و خانواده ها به حوزه نفت در عسلویه دوخته شده است که متاسفانه سهم دو شهرستان عزیز دشتی و تنگستان در آنجا بسیار ناچیز است و سایه یاس و نابودی بر زندگی اکثر مردم گسترده شده است.


 لیکن همت بلند حضرتعالی می طلبد که با توجه به سوابق درخشان و توانمندی سیاسی خودتان گره ای از چنین مشکلی بگشایید.

 لذا بنده بعنوان یک شهروند دغدغه دار در حوزه اشتغال  پیشنهاد احداث یک پتروشیمی ارزشمند با ظرفیت بکارگیری نیروی کار کامل از دو شهرستان دشتی و تنگستان  در سایت پارس شمالی که شرایط  آن را دارد میدهم .

 مزید اطلاع ، در صورت احداث یک  پتروشیمی میتوان حداقل ۵۰۰۰ نفر نیروی انسانی جهت راه اندازی و حدود ۲۰۰۰ نفر در زمان بهره برداری  بصورت مستقیم مشغول بکار شوند و قطعا بطور غیر مستقیم فرصتهای شغلی بسیاری برای هر دو شهرستان ایجاد میشود که قطعا تاثیر بسزایی در توسعه منطقه خواهد داشت.

در صورتیکه این امر خوشایند رخ دهد آینده نزدیک شاهد کاهش آمار بیکاری در دو شهرستان خواهیم بود و امید را به زندگی مردم شریف هدیه خواهد شد.

 بنده با افتخار کامل آمادگی خود را جهت به سرانجام رسیدن چنین اتفاق خوشایندی و موفقیت حضرتعالی در این امر مهم اعلام میدارم.
 

ارادتمند، محمد پاکدل

  


شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.
abadsabz1@gmail.com
info@abadsabz.ir
مرتبط باموضوع
نظر
 
نام (ضروری): 
نظر:
کد امنیتی
کد امنیتی

  [ بازگشت ]
 
امتیاز دهی به مطلب
انتخاب ها

 گرفتن پرينت از اين مطلب گرفتن پرينت از اين مطلب

 ارسال به دوستان ارسال به دوستان

 گزارش این پست به مدیر سایت گزارش این پست به مدیر سایت

اشتراک گذاري مطلب
تبلیغات
آباد سبز
آباد سبز