تاریخ انتشار : پنجشنبه، 9 فروردين ماه، 1397

ترددهای دریایی استان بوشهر 15 درصد افزایش یافت

آباد سبز : نورالله اسعدی افزود: دراین مدت بیش از 250 هزار نفر در قالب مسافر و گردشگر در آب های استان بوشهر جابه جا شدند...

به گزارش " آباد سبز " وی تصریح کرد: کل ترددهای دریایی استان بوشهر در تعطیلات نوروزی سال گذشته 385 هزار نفر بوده است.
اسعدی بیان کرد: بیشترین گشت دریایی در بنادر بوشهر و گناوه و ترددهای مسافری نیز در محور های بوشهر- جزیره خارگ و گناوه –جزیره خارگ انجام می شود.
وی با اشاره به توزیع 800 جلیقه نجات در اسکله های تفریحی و مجاز استان بوشهر گفت: دریا محور اصلی توسعه در استان های ساحلی است که در این راستا برنامه های مناسبی برای افزایش میزان استفاده مردم از دریا پیش بینی شده است.
وی گفت: پنج فروندشناور ناجی در بنادر عسلویه، دیر، عامری، بوشهر و جزیره خارگ فعالیت دارند که به زودی ششمین شناور نیز در بندر دیلم فعالیت خود را آغاز می کند.
اسعدی یادآور شد: در قالب طرح تسهیل ترددهای دریایی نوروز نیز شناورهای همیار ناجی برای افزایش ایمنی تورهای گردشگری دریایی در آب های بوشهر و گناوه فعال شده اند.
وی ادامه داد: با توجه به فعالیت 10 اسکله مجاز تفریحی در استان بوشهر از گردشگران دریایی انتظار می رود استفاده از این اسکله ها را در دستور کار خود قرار دهند.
اسعدی یادآور شد: اسکله های مجاز تفریحی دریایی بوشهر در مقابل عمارت شورا، اسکله جفره، شیلات و صلح آباد با نصب بنر برای مسافران و شهروندان بوشهر اطلاع رسانی شده است. 


شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.
abadsabz1@gmail.com
info@abadsabz.ir
مرتبط باموضوع
نظر
 
نام (ضروری): 
نظر:
کد امنیتی
کد امنیتی

  [ بازگشت ]
 
امتیاز دهی به مطلب
انتخاب ها

 گرفتن پرينت از اين مطلب گرفتن پرينت از اين مطلب

 ارسال به دوستان ارسال به دوستان

 گزارش این پست به مدیر سایت گزارش این پست به مدیر سایت

اشتراک گذاري مطلب
تبلیغات
آباد سبز
آباد سبز