تاریخ انتشار : چهارشنبه، 8 فروردين ماه، 1397

توسعه استان بوشهر از طریق سرمایه‌گذاری در گردشگری دریا انجام می‌شود

آباد سبز : عبدالکریم گراوند بعد از ظهر امروز در گفت‌وگو با خبرنگاران در بوشهر اظهار داشت: استان بوشهر با داشتن سابقه خوب تجارت دریایی در کنار بیشترین مرز دریایی در خلیج‌فارس دارای ظرفیت‌های مناسبی برای فعالیت بازرگانی است ...

به گزارش‌‌‌‌‌ "آباد سبز" عبدالکریم گراوند بعد از ظهر امروز در گفت‌وگو با خبرنگاران در بوشهر اظهار داشت: استان بوشهر با داشتن سابقه خوب تجارت دریایی در کنار بیشترین مرز دریایی در خلیج‌فارس دارای ظرفیت‌های مناسبی برای فعالیت بازرگانی است .

 

 وی افزود: این مزیت‌ها، ایجاب می‌کند که سرمایه‌گذاری مناسبی برای توسعه زیرساخت‌های بنادر این استان انجام شود که در این راستا سعی کرده‌ایم به عنوان یک اولویت زمینه دعوت از سرمایه‌گذاری برای ارتقاء زیرساخت‌های بندری انجام دهیم.

 

استاندار بوشهر تصریح کرد: وجود ظرفیت‌های مناسب در عرصه گردشگری دریایی سبب شده که این استان به عنوانی یکی از مهمترین استان‌های بندری برای جذب گردشگر باشد.

 

 گراوند ادامه داد: بر اساس آمارها، تا روز گذشته چهار میلیون گردشگر نوروزی وارد استان بوشهر شده‌اند که شاهد افزایش پنج درصدی ماندگاری آنها در این استان هستیم. وی بیان کرد: با توجه به این که بیشترین این تعداد در شهرستان‌های بوشهر، گناوه و دیلم اقاکمت داشته‌اند، این شرایط نشان می‌دهد که نقش واحل به عنوان یک گنجینه در میزان جذب گردشگران موثر واقعه شده است.

 

استاندار بوشهر بیان کرد: با توجه به ظرفیت‌های مناسب گردشگری، به دنبال این هستیم که با یک برنامه‌ریزی صحیح و اصولی قفل سرمایه‌گذاری گردشگری دریایی را در این استان باز کنیم چرا که معتقدیم هر نوع توسعه در استان بوشهر از طریق دریا و سرمایه‌گذاری در این بخش اتفاق می‌افتد. 


شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.
abadsabz1@gmail.com
info@abadsabz.ir
مرتبط باموضوع
 شمار هتل های استان بوشهر به 11 رسید  [ جمعه، 18 فروردين ماه، 1396 ]
نظر
 
نام (ضروری): 
نظر:
کد امنیتی
کد امنیتی

  [ بازگشت ]
 
امتیاز دهی به مطلب
انتخاب ها

 گرفتن پرينت از اين مطلب گرفتن پرينت از اين مطلب

 ارسال به دوستان ارسال به دوستان

 گزارش این پست به مدیر سایت گزارش این پست به مدیر سایت

اشتراک گذاري مطلب
تبلیغات
آباد سبز
آباد سبز