تاریخ انتشار : جمعه، 25 اسفند ماه، 1396

برخی برنامه‌های سیمای جمهوری اسلامی ضد دینی است

آباد سبز : حجت‌الاسلام محمد حمیدی‌نژاد امروز در خطبه‌های این هفته نماز جمعه شهر آبدان اظهار داشت: یکی از رفتارهای مورد تاکید قرآن و روایات که مورد تاکید دانشمندان علوم اجتماعی و روانشناسان که باعث آرامش می‌شود، صله‌رحم است...  

به گزارش‌‌‌‌‌ "آباد سبز" حجت‌الاسلام محمد حمیدی‌نژاد امروز در خطبه‌های این هفته نماز جمعه شهر آبدان اظهار داشت: یکی از رفتارهای مورد تاکید قرآن و روایات که مورد تاکید دانشمندان علوم اجتماعی و روانشناسان که باعث آرامش می‌شود، صله‌رحم است.

 

وی افزود: اتصال با اقوام و بستگان که از راه‌های مختلف ایجاد می شود نیاز شدید انسان است و انسان به دلیل این که موجود اجتماعی است، این پیوندها سبب شکوفایی استعدادهای انسان از طریق تعامل با دیگران می‌شود.

امام جمعه شهر آبدان تصریح کرد: متاسفانه در دانشگاه و مدارس که باید تربیت دینی انجام شود، به جای این که با دین از مدرسه و دانشگاه خارج شود، به سبک دیگری خارج می‌شود.

 

حمیدی‌نژاد عنوان کرد: برخی برنامه‌های ضددینی از سیمای جمهوری اسلامی پخش می‌شود که دارای اشکالات زیادی به خصوص درباره حجاب است. وی بیان کرد: در بیشتر مدارس و دانشگاه‌ها نیز همین گونه است. مسئولین این مراکز مگر نباید از رهبر انقلاب تبعیت کنند، چرا بی‌حجابی را ارزش می دانند؟ چرا جوان نمازخوان نمی‌تواند در دانشگاه نماز بخواند؟ این خواسته مردم و امام عزیز ماست، باید به سمت تربیت دینی حرکت کنیم تا همراه خدا با ما باشد و مشکلات ما حل شود.



 


شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.
abadsabz1@gmail.com
info@abadsabz.ir
مرتبط باموضوع
 زمین لرزه‌ 6.1 ریشتری تایوان را لرزاند  [ سه شنبه، 11 خرداد ماه، 1395 ]
نظر
 
نام (ضروری): 
نظر:
کد امنیتی
کد امنیتی

  [ بازگشت ]
 
امتیاز دهی به مطلب
انتخاب ها

 گرفتن پرينت از اين مطلب گرفتن پرينت از اين مطلب

 ارسال به دوستان ارسال به دوستان

 گزارش این پست به مدیر سایت گزارش این پست به مدیر سایت

اشتراک گذاري مطلب
تبلیغات
آباد سبز
آباد سبز