تاریخ انتشار : جمعه، 25 اسفند ماه، 1396
حجت‌الاسلام سید محمد موسوی :

تغییر شبانه فرماندار دیلم زینده دولت نبود

آباد سبز : حجت‌الاسلام سید محمد موسوی امروز در خطبه‌های این هفته ماز جمعه شهر امام حسن شهرستان دیلم اظهار داشت: اگر دوره امامت را به چهار دوره تقسیم کنیم، دوره امام هادی(ع) به خاطر ویژگی‌های خاص سیاسی، علمی و فرهنگی دوره‌ای است که در آن علاوه بر تدبیر برای آینده شیعه از لحاظ سیاسی و عقیدتی، تحکیم پایه های فرهنگی و انتقال کامل دست آوردهای تمام دوران امامت انجام گرفته است...

به گزارش‌‌‌‌‌ "آباد سبز" حجت‌الاسلام سید محمد موسوی امروز در خطبه‌های این هفته ماز جمعه شهر امام حسن شهرستان دیلم اظهار داشت: اگر دوره امامت را به چهار دوره تقسیم کنیم، دوره امام هادی(ع) به خاطر ویژگی‌های خاص سیاسی، علمی و فرهنگی دوره‌ای است که در آن علاوه بر تدبیر برای آینده شیعه از لحاظ سیاسی و عقیدتی، تحکیم پایه های فرهنگی و انتقال کامل دست آوردهای تمام دوران امامت انجام گرفته است.

 

وی افزود: در این دوره مرحله نوینی برای شیعه آغاز شد و بنیان بعضی از اندیشه‌های ناب تشیع مانند بنیان مرجعیت و زعامت شیعه شکل گرفت. امام جمعه شهر امام حسن تصریح کرد: سازمان وکالت و نیابت از طرف امام در دوره پیش از امام هادی(ع) وجود داشت اما در دوره امام هادی(ع)، این سازمان وسیع علمی، فکری و سیاسی به عنوان نهادی رسمی ، رسمیت یافت. وی با اعلام این که روز اول سال نو مصادف با شهادت امام هادی(ع) است، بیان کرد: این روز فرصت بسیار خوبی برای شناخت این امام بزرگ‌وار است و بایست سفره عید را بنام سفره امام هادی(ع)  پهن کنیم . موسوی عنوان کرد: یکی از مهم ترین رویدادهای قرن بیستم ایران ملی‌شدن صنعت نفت است که گذر تاریخ سبب نشده است تا آثار و پیامدهای آن از میان برود.

 

امام جمعه شهر امام حسن بیان کرد: در آستانه روز ملی صنعت نفت، انتظار از عزیزان منطقه نفتی می‌رود که به این صنعت اهتمام ویژه داشته باشند.

 

وی بیان کرد: مسوولان نفت به خصوص منطقه نفتی بهرگان به نیروی انسانی اعم از کارگر و کارمند توجه ویژه داشته باشند که شرایط موجود، قابل قبول نیست و این باعث دلسردی کارکنان می‌شود. موسوی عنوان کرد: هفته گذشته شاهد برکناری فرماندار شهرستان دیلم بودیم که اولا از تلاش‌های چند ساله ایشان در شهرستان تقدیر می‌کنیم و ثانیا این نوع برکناری‌های شبانه آن هم از دولتی که دایه‌دار حقوق شهروندی است و قانون حقوق شهروندی می‌نویسد و ابلاغ می‌کند، زیبنده نیست.

 

امام جمعه شهر امام حسن عنوان کرد: در این ایام حساس در آستانه سال جدید این بی تدبیری که منشاء نا امیدی را ایجاد می کند از دولت تدبیر و امید بعید به نظر می‌رسید. 


شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.
abadsabz1@gmail.com
info@abadsabz.ir
نظر
 
نام (ضروری): 
نظر:
کد امنیتی
کد امنیتی

  [ بازگشت ]
 
امتیاز دهی به مطلب
انتخاب ها

 گرفتن پرينت از اين مطلب گرفتن پرينت از اين مطلب

 ارسال به دوستان ارسال به دوستان

 گزارش این پست به مدیر سایت گزارش این پست به مدیر سایت

اشتراک گذاري مطلب
تبلیغات
آباد سبز
آباد سبز