تاریخ انتشار : سه شنبه، 22 اسفند ماه، 1396
مسئول اورژانس 115 شهرستان تنگستان:

اورژانس 115 تنگستان به صورت شبانه روزی در ایام نوروز آماده خدمت رسانی است

آباد سبز : مسئول اورژانس 115 شهرستان تنگستان گفت: اورژانس 115 شهرستان تنگستان به صورت شبانه روزی در ایام نوروز آماده خدمت رسانی به مردم و مسافران نوروزی  است...

به گزارش " آباد سبز " حسین آردن افزود: در ایام تعطیلات نوروز و به دلیل افزایش مسافرت ها در این ایام حوادث جاده ای افزایش می یابد. برای کاهش آسیب های ناشی از این حوادث مجموعه اورژانس 115 شهرستان تنگستان به صورت شبانه روزی آماده اند تا خدمات درمانی را در کمترین زمان ممکن به هموطنان عزیز ارائه نمایند .

وی تصریح کرد: تعداد5 پایگاه اورژانس شهری و جاده ای ، یک مرکز پیام و 2 کمپ نوروزی مستقر در شهر دلوار و روستای خاییز  به همراه 32 نفر تکنسین اورژانس 115 ، و 8 دستگاه آمبولانس مجهز به تمام امکانات، کلیه خدمات اورژانس 115را در شهرستان تنگستان پوشش خواهند داد.

مسئول اورژانس115 شهرستان تنگستان با اشاره به نزدیک شدن به شب چهارشنبه سوری ادامه داد: در جهت کاهش آسیب های ناشی از حوادث چهارشنبه سوری علاوه بر آمادگی کامل پایگاه های اورژانس ، در اقدامی جدید تکنسین های اورژانس115 با حضور در مدارس شهرستان، نحوه برخورد با مصدوم را به صورت عملی به دانش آموزان آموزش دادند.

حسین آردن خاطر نشان کرد: افراد در زمان وقوع حادثه ابتدا خونسردی خود را حفظ نموده و بلافاصله با تماس با شماره 115  وضعیت خود را به اپراتور مستقر در مرکز پیام اورژانس گزارش نمایند.

 

 

 

  


شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.
abadsabz1@gmail.com
info@abadsabz.ir
مرتبط باموضوع
نظر
 
نام (ضروری): 
نظر:
کد امنیتی
کد امنیتی

  [ بازگشت ]
 
امتیاز دهی به مطلب
انتخاب ها

 گرفتن پرينت از اين مطلب گرفتن پرينت از اين مطلب

 ارسال به دوستان ارسال به دوستان

 گزارش این پست به مدیر سایت گزارش این پست به مدیر سایت

اشتراک گذاري مطلب
تبلیغات
آباد سبز
آباد سبز