تاریخ انتشار : دوشنبه، 21 اسفند ماه، 1396

«لوون هفتوان» در آرامگاه ارامنه راهی خانه ابدی شد/ حضور کمرنگ استوری‌بگیرها

‌‌‌‌‌ "آباد سبز":به گزارش خبرنگار سینمایی خبرگزاری فارس، مراسم تدفین «لوون هفتوان» بازیگر سینما و تئاتر ظهر امروز در منطقه خاوران آرامگاه ارامنه برگزار شد.

در این مراسم تعداد کمی از چهره‌های سینما و تئاتر حضور پیدا کرده بودند. این در حالی است که روز گذشته تعداد زیادی از اهالی سینما و تئاتر در فضای مجازی به درگذشت این بازیگر واکنش نشان دادند. حال حضور کمرنگ استوری‌بگیرها مشهود بود که مورد انتقاد افراد حاضر در مراسم قرار گرفت.

همچنین برخی از اهالی سینما با جمع شدن در خانه شماره ۲ سینما خود را به محل برگزاری مراسم تدفین زنده‌یاد هفتوان رساندند. از آنجایی که زنده‌یاد «لوون هفتوان» به عنوان فعاد عرصه تئاتر شناخته شده است، عدم حضور مدیران تئاتر و همچنین فعالان این عرصه جای تعجب داشت.گویک هفتوان، برادر زنده‌یاد لوون هفتوان طی سخنان کوتاهی گفت: او نه در کادر می‌گنجد و نه در واژه‌ها، او از دوستانش دل نمی‌کند. لوون منحصربه فرد بود. او روح و یادش با ما است. هم به جایگاه دنیوی‌اش غبطه می‌خورم و هم حال الان وی.

رویا نونهالی، خسرو احمدی، خسرو معصومی، جعفر پناهی، مجید برزگر، علی درخشنده، نازنین مفخم، البرت بیگجانی، ایرج طهماسب، فاطمه معتمد آریا، هوشنگ گلمکانی، پیمان جعفری، علی دهکردی، سعید ذهنی، وحید رهبانی، محمد شیروانی، پدرام شریفی، حامد رجبی، بهناز جعفری و محمد اسعدی از حاضران در این مراسم بودند.

 


شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.
abadsabz1@gmail.com
info@abadsabz.ir
مرتبط باموضوع
نظر
 
نام (ضروری): 
نظر:
کد امنیتی
کد امنیتی

  [ بازگشت ]
 
امتیاز دهی به مطلب
انتخاب ها

 گرفتن پرينت از اين مطلب گرفتن پرينت از اين مطلب

 ارسال به دوستان ارسال به دوستان

 گزارش این پست به مدیر سایت گزارش این پست به مدیر سایت

اشتراک گذاري مطلب
تبلیغات
آباد سبز
آباد سبز