تاریخ انتشار : دوشنبه، 21 اسفند ماه، 1396

اظهار نظر مدیرکل بنیاد شهید بوشهر در خصوص پرونده جانبازی شهردار سابق بوشهر

آباد سبز : حجت‌الاسلام ابراهیم تشکری امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در بوشهر اظهار داشت: بنیاد شهید و امور ایثارگران حافظ و امانت‌دار حقوق خانواده شهدا و ایثارگران است و  تمامی مراجعه‌کنندگان از یک حقوق یکسان برخوردار هستند...

‌‌‌‌‌ "آباد سبز" حجت‌الاسلام ابراهیم تشکری امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در بوشهر اظهار داشت: بنیاد شهید و امور ایثارگران حافظ و امانت‌دار حقوق خانواده شهدا و ایثارگران است و  تمامی مراجعه‌کنندگان از یک حقوق یکسان برخوردار هستند.

 

 وی افزود: اگر چهره شاخص و با سابقه‌ای برای اثبات حقوق رزمندگی و ایثارگری خود به این بنیاد مراجعه کند، مراحل قانونی که برای تمامی افراد جامعه جاریست برای ایشان نیز اجرا می‌شود. مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان بوشهر با اعلام این که شهردار سابق بندربوشهر در آبان ماه امسال در پی اخذ کارت ایثارگری به این بنیاد مراجعه کرده بود، گفت: میگلی‌نژاد مدتی پیش با ارائه دادخواستی در خصوص پیگری سهمیه ایثارگری و جانبازی خویش به این بنیاد مراجعه کرد و خواستار اخذ این گواهی شد.

 

وی افزود: فردی که جهت پیگیری امور ایثارگری و اخذ کارت ایثارگری به بنیاد شهید مراجعه می‌کند، قطعا و بدون تبعیض دو گواهی را باید داشته باشد تا در ابتدا با درخواست وی برای بررسی موافقت شود. تشکری ادامه داد: یکی از این مدارک، گواهی رزمندگی از یگان اعزام‌کننده و دیگری مدرک هم‌زمان دلیل بر بستری‌شدن مجروح در یکی از بیمارستان‌های جنوب کشور است.

 

تشکری ادامه داد: میگلی‌نژاد گواهی اعزام از سپاه امام صادق(ع) و گواهی بستری‌شدن هم‌زمان در یکی از بیمارستان‌های شهر ماهشهر را کتبا ارائه کرده است و در حال حاضر پرونده وی  به کمیسیون احراز مجروحیت تهران ارجاع داده شده که با تایید پرونده در این قسمت به کمیسیون درصد ایثارگری ارجاع می‌شود. وی با بیان این که سفارشات هم پذیرفته نمی‌شوند، افزود: خداوند گناه ما را نبخشد اگر عمل خطایی انجام دهیم که در مقابل ارواح بلند شهدا احساس شرم کنیم و این پرونده نیز مانند پرونده تمامی افراد مراجعه‌کننده مورد بررسی دقیق قرار گرفته و بعد از تایید نهایی و بررسی دلایل کافی مورد تایید یا رد درخواست قرار می‌گیرد. 


شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.
abadsabz1@gmail.com
info@abadsabz.ir
مرتبط باموضوع
 آیت الله عبادی دار فانی را وداع گفت  [ سه شنبه، 12 آبان ماه، 1394 ]
 جریمه ۵ هوادار آشوب‌طلب لهستان  [ جمعه، 4 تير ماه، 1395 ]
نظر
 
نام (ضروری): 
نظر:
کد امنیتی
کد امنیتی

  [ بازگشت ]
 
امتیاز دهی به مطلب
انتخاب ها

 گرفتن پرينت از اين مطلب گرفتن پرينت از اين مطلب

 ارسال به دوستان ارسال به دوستان

 گزارش این پست به مدیر سایت گزارش این پست به مدیر سایت

اشتراک گذاري مطلب
تبلیغات
آباد سبز
آباد سبز