تاریخ انتشار : جمعه، 18 اسفند ماه، 1396
امام جمعه اهرم:

حضور مسئولان در مجالس جشن همراه با رقص دختران مخالف اهداف نظام است

آباد سبز :امام جمعه اهرم گفت: این که مسئولان در مجالس جشن همراه با رقص دختران حضور یابند مخالف اهداف جمهوری اسلامی ودهن‌کجی به سخنان مقام معظم رهبری است...

به گزارش " آباد سبز " حجت‌الاسلام عیسی راستگو در خطبه‌های این هفته نماز جمعه شهر اهرم مرکز شهرستان تنگستان ضمن تبریک میلاد با سعادت دخت نبی گرامی اسلام حضرت فاطمه‌زهرا(س) اظهار داشت: روز تولد حضرت فاطمه زهرا(س) روز زن و تکریم مادران است.

وی افزود: در غرب روز 17 اسفند روز  جهانی زن نام گذاری شده، روزی که در آمریکا زنان به حقوق  خود اعتراض کردند اما در جمهوری اسلامی روز زن در 23 جمادی که روز تولد حضرت فاطمه زهرا(س) نام‌گذاری شد و این موضوع نشان از شان و منزلت و جایگاه زن در اسلام است.

امام جمعه اهرم با اشاره به جایگاه زن در غرب و اسلام، گفت: کشور های غربی برای بکارگیری نیروی ارزان و کم‌خرج از زن استفاده می‌کنند و کارهای سخت و حقوق پایین به زنان سپرده می‌شود تا این که در سال 1908 میلادی از بی‌عدالتی‌هایی که بر زنان روا می‌شد، زنان در امریکا به آن اعتراض کردند. 

راستگو افزود: جامعه اسلامی در عین اعطای حقوق سیاسی، اجتماعی و اقتصادی به زنان، فضایی ایجاد کرده تا این قشر به درجات بالای علمی رسیده و به فعالیت سیاسی و اقتصادی نیز بپردازند اما این فعالیت‌ها در صورتی ارزشمند است که به نقش اصیل او در خانواده یعنی مادری و تربیت فرزندان خللی ایجاد نشود.

وی ادامه داد: یک زن زمانی فعال اجتماعی خوب است که  از خانواده مطلوبی برخوردار باشد در حالی که ما امروز شاهد هستیم زنان در غرب به عنوان کالا و ابزار سودآور در تبلیغات و رسانه‌های لیبرال سرمایه‌داری محسوب شده تا جایی که جامعه و خانواده غربی دارای انحراف‌های اخلاقی و مشکلات گوناگونی شده‌اند.

امام جمعه اهرم با اشاره به این که مسئولان فرمایشات مقام معظم رهبری را باید نصب‌العین خود قرار دهند، گفت: این که مسئولان در مجالس جشن همراه با رقص دختران حضور یابند مخالف اهداف جمهوری اسلامی ودهن‌کجی به سخنان مقام معظم رهبری است. 


شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.
abadsabz1@gmail.com
info@abadsabz.ir
مرتبط باموضوع
نظر
 
نام (ضروری): 
نظر:
کد امنیتی
کد امنیتی

  [ بازگشت ]
 
امتیاز دهی به مطلب
انتخاب ها

 گرفتن پرينت از اين مطلب گرفتن پرينت از اين مطلب

 ارسال به دوستان ارسال به دوستان

 گزارش این پست به مدیر سایت گزارش این پست به مدیر سایت

اشتراک گذاري مطلب
تبلیغات
آباد سبز
آباد سبز