تاریخ انتشار : جمعه، 18 اسفند ماه، 1396
معاون عمرانی فرمانداری تنگستان:

آسفالت جاده های تنگستان تا پایان سال جاری ترمیم می شوند

آباد سبز :معاون عمرانی فرمانداری تنگستان از آغاز به کار عملیات آسفالت محور بنه گز به عالیشهر و اتمام خرابی های اسفالت جاده های تنگستان تا پایان سال جاری خبر داد...

به گزارش " آباد سبز " پرویز شعبانی معاون عمرانی و امور برنامه ریزی فرمانداری تنگستان اظهار داشت: با پیگیری‌های مجموعه فرمانداری تنگستان و حمایت های نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی و تلاشهای مدیر کل راه و شهرسازی استان، سهمیه قیر مورد نیاز برای آسفالت محور بنه گز به عالیشهر تامین و عملیات اجرایی از روز جمعه از سر گرفته می شود.

وی افزود:  با توجه به بررسی های انجام شده و آغاز به کارعملیات این جاده که یک سال مسدود بوده است را تا آخر اسفند ماه سال جاری به پایان می رسد.

پرویز شعبانی ادامه داد: اعتبارات مورد نیاز جهت اجرای این محور از محل کمیته برنامه ریزی شهرستان به میزان ۹۰۰ میلیون تومان و از محل اعتبارات ملی با پیگیری های نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی به میزان ۳ میلیارد تومان تامین شده است.

وی خاطر نشان کرد: این محور به علت نبود و تامین بودجه به مدت یکسال مسدود بوده که مردم این دیار را در جهت حمل و نقل و موارد مهم مسافراتی دچار معضل کرده بود که به حول قوه الهی تا پایان سال جاری این مشکل رفع می شود.

معاون عمرانی فرمانداری تنگستان تصریح کرد: تا پایان سال جاری تمامی جاده های تنگستان ترمیم و خرابی های رویه های آسفالتی در این شهرستان رفع می شود. 


شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.
abadsabz1@gmail.com
info@abadsabz.ir
مرتبط باموضوع
نظر
 
نام (ضروری): 
نظر:
کد امنیتی
کد امنیتی

  [ بازگشت ]
 
امتیاز دهی به مطلب
انتخاب ها

 گرفتن پرينت از اين مطلب گرفتن پرينت از اين مطلب

 ارسال به دوستان ارسال به دوستان

 گزارش این پست به مدیر سایت گزارش این پست به مدیر سایت

اشتراک گذاري مطلب
تبلیغات
آباد سبز
آباد سبز