تاریخ انتشار : سه شنبه، 8 اسفند ماه، 1396

ارائه خدمات دندانپزشکي به مناطق محروم و عشايرنشین شهرستان تنگستان

آباد سبز :  سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان تنگستان از ارائه خدمات دندانپزشکي به مناطق محروم و عشايرنشین شهرستان تنگستان خبر داد...

به گزارش " آباد سبز " عادل مقدس در حاشیه اعزام کلینیک سیار دندانپزشکی به مناطق محروم و عشایرنشین شهرستان تنگستان اظهار داشت: در راستای اجرای برنامه‌های تحول سلامت دهان و دندان و افزایش ارائه خدمات دندانپزشکی ،اعزام کلینیک‌ سیار دندانپزشکی راهکاری مهم برای افزایش دسترسی به خدمات دندانپزشکی در مناطق محروم و عشایر نشین است.

وی خاطر نشان کرد: کلینیک سیار دندان پزشکی شبکه بهداشت و درمان شهرستان تنگستان خدمات سطح یک و دو دندانپزشکی را به صورت رایگان به گروه‌های هدف که کودکان زیر 14 سال ، زنان باردار و شیرده در مناطق محروم و عشایرنشین هستند، ارائه می‌دهد.

سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان تنگستان تصریح کرد: خدمات سطح یک دندان پزشکی شامل آموزش سلامت دهان و دندان به همه ی گروه های سنی، وارنیش فلورایدتراپی برای کودکان 3 سال تا 14 سال و مسواک انگشتی برای کودکان 6 ماه الی 24 ماه و خدمات سطح دو که شامل معاینات، کشیدن دندان و ترمیم، رادیوگرافی، جرم گیری، فیشورسیلنت، پالپوتومی و درمان پالپ زنده توسط دندان پزشک انجام می گردد.

مقدس عنوان کرد: 200میلیون تومان اعتبار برای کلینیک سیار دندانپزشکی اختصاص داده شده است و با توجه به جدول کاری و زمان‌بندی، دندان پزشکان در شش ماهه دوم امسال تعداد 60 روز کاری فعال داشته و به طور متوسط تعداد 800 خدمت دندانپزشکی به مردم مناطق محروم و عشایرنشین ارائه کرده اند.

 

 

  


شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.
abadsabz1@gmail.com
info@abadsabz.ir
مرتبط باموضوع
نظر
 
نام (ضروری): 
نظر:
کد امنیتی
کد امنیتی

  [ بازگشت ]
 
امتیاز دهی به مطلب
انتخاب ها

 گرفتن پرينت از اين مطلب گرفتن پرينت از اين مطلب

 ارسال به دوستان ارسال به دوستان

 گزارش این پست به مدیر سایت گزارش این پست به مدیر سایت

اشتراک گذاري مطلب
تبلیغات
آباد سبز
آباد سبز