تاریخ انتشار : يكشنبه، 6 اسفند ماه، 1396

مرخصی کلیه مدیران شهرستان لغو شد/پلیس و نیروهای امدادی در مکان‌های حادثه‌خیز قرار گیرند

آباد سبز : حمید بردستانی شامگاه شنبه در نشست با مسئولان اجرایی شهرستان دشتی  اظهار داشت: با توجه به پیش‌بینی بارش‌های فراوان طی 24 ساعت آینده همه دستگاه‌ها باید در آمادگی صد در صد بسر ببرند و بنا به دستور فرماندار شهرستان دشتی، تا اطلاع ثانوی مرخصی کلیه مدیران شهرستان لغو و باید در شهرستان در دسترس قرار گرند...

به گزارش‌‌‌‌‌ "آباد سبز"حمید بردستانی شامگاه شنبه در نشست با مسئولان اجرایی شهرستان دشتی  اظهار داشت: با توجه به پیش‌بینی بارش‌های فراوان طی 24 ساعت آینده همه دستگاه‌ها باید در آمادگی صد در صد بسر ببرند و بنا به دستور فرماندار شهرستان دشتی، تا اطلاع ثانوی مرخصی کلیه مدیران شهرستان لغو و باید در شهرستان در دسترس قرار گرند. وی تأکید کرد: ضروری است پلیس و سایر نیروهای امدادی در نقاط حادثه‌خیز مانند پل مند قرار گیرند تا ضمن کمک به مردم آسیب‌دیده، از هرگونه فاجعه‌ای نیز ممانعت به عمل آید.

 

معاون عمرانی و برنامه ریزی فرمانداری شهرستان دشتی تصریح کرد: تمام امکانات دهیاران، شوراها و شهرداری‌ها در یک مکان مستقر شود و از طریق بخشداران به دهیاران اعلام شود تا با علامت‌گذاری در نزدیکی آبراه‌ها، مشکلی برای مردم و مسافران ایجاد نشود. بردستانی افزود: به‌منظور ایمنی بیشتر و حفظ جان مردم در مقابله با حوادث احتمالی، چنانچه منازلی که در حاشیه رودخانه مند دشتی قرار گرفتند به دلیل سیل، نیاز به تخلیه روستا باشد باید در کوتاه‌ترین زمان این کار انجام شود. وی با بیان این که یکی از اهداف کمیته بحران پیشگیری است گفت: اکیپ‌های راهداری، جمعیت هلال‌احمر، اورژانس، آتش‌نشانی‌ها، برق، آب و دهیاری‌ها آماده باشند تا در صورت بروز حوادث در اسرع وقت وارد عمل شوند. معاون عمرانی و برنامه ریزی فرمانداری شهرستان دشتی ادامه داد: در مسیرهایی که خطرساز است علام نصب و اکیپ مستقر شوند. 


شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.
abadsabz1@gmail.com
info@abadsabz.ir
نظر
 
نام (ضروری): 
نظر:
کد امنیتی
کد امنیتی

  [ بازگشت ]
 
امتیاز دهی به مطلب
انتخاب ها

 گرفتن پرينت از اين مطلب گرفتن پرينت از اين مطلب

 ارسال به دوستان ارسال به دوستان

 گزارش این پست به مدیر سایت گزارش این پست به مدیر سایت

اشتراک گذاري مطلب
تبلیغات
آباد سبز
آباد سبز