تاریخ انتشار : شنبه، 5 اسفند ماه، 1396

83 مددکار به مددجویان تحت پوشش ارائه خدمت می‌کنند

آباد سبز : احمد لطفی صبح امروز با بیان این که مددکاران در صف نخست خدمت‌رسانی به محرومان هستند، اظهار داشت: امسال توجه ویژه‌ای به آموزش مددکاران در حوزه حمایت و سلامت خانوارهای تحت حمایت شده است...

به گزارش‌‌‌‌‌ "آباد سبز" احمد لطفی صبح امروز با بیان این که مددکاران در صف نخست خدمت‌رسانی به محرومان هستند، اظهار داشت: امسال توجه ویژه‌ای به آموزش مددکاران در حوزه حمایت و سلامت خانوارهای تحت حمایت شده است.

 

وی با اشاره به این که 83 مددکار کمیته امداد در استان بوشهر به مددجویان تحت حمایت ارائه خدمت می‌کنند، تصریح کرد: این مددکاران پل ارتباطی بین کمیته امداد و خیران نیکوکار هستند و نقش موثری در جذب مشارکت‌های مردمی دارند.

 

مدیرکل کمیته امداد استان بوشهر با بیان این که در نظام مددکار محوری، فرایند شناسایی فقرا، نوع خدمت، سطح‌بندی مددجویان، اولویت‌بندی خدمات، بیمه و مسکن تعریف شده است، گفت: در سال‌های اخیر با استفاده از ظرفیت‌های مددکاران توجه ویژه‌ای به توانمندسازی فکری، اقتصادی، اجتماعی و معنوی خانوارهای تحت حمایت شده است. وی درباره تدوین نظام مددکاری این نهاد بیان کرد: طبق این نظام، از این پس برای هر مددجو شناسنامه‌ای طراحی می‌شود تا خدمات دریافتی از کمیته امداد در آن ثبت شود. لطفی با اشاره به این که با اجرای نظام مددکاری، خدمت به برخی از مددجویان، مدت‌دار خواهد شد، گفت: نیاز است مددکاران اطلاعات مددجویان را به درستی ثبت و گزارش نمایند تا به درستی خدمات مورد نیاز به نیازمندان ارائه شود.

 

وی بر استفاده از مددکاران زن برای زنان سرپرست خانوار زیر 50 سال تاکید کرد و افزود: یکی از سیاست‌های اصلی کمیته امداد در بحث مددکاری، افزایش تعداد بانوان مددکار برای زنان سرپرست خانوار است. 


شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.
abadsabz1@gmail.com
info@abadsabz.ir
مرتبط باموضوع
 جسد مردی 55 ساله در ساحل بوشهر کشف شد  [ جمعه، 8 مرداد ماه، 1395 ]
 سهم ایران در ورزش‌های آبی جهان صفر است  [ پنجشنبه، 13 ارديبهشت ماه، 1397 ]
نظر
 
نام (ضروری): 
نظر:
کد امنیتی
کد امنیتی

  [ بازگشت ]
 
امتیاز دهی به مطلب
انتخاب ها

 گرفتن پرينت از اين مطلب گرفتن پرينت از اين مطلب

 ارسال به دوستان ارسال به دوستان

 گزارش این پست به مدیر سایت گزارش این پست به مدیر سایت

اشتراک گذاري مطلب
تبلیغات
آباد سبز
آباد سبز