تاریخ انتشار : شنبه، 5 اسفند ماه، 1396

شورای شهر بوشهر مصوبه انتخاب شهردار را در مسیر قانونی دنبال کند

آباد سبز : محمد باقر سعادت امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در بوشهر اظهار داشت: روز گذشته هیات حل اختلاف استان بوشهر به منظور رسیدگی به اختلاف فرمانداری بوشهر و شورای شهر بوشهر با موضوع مصوبه انتخاب شهردار بندر بوشهر تشکیل جلسه داد که طی بررسی‌های انجام شده، این شورا مخالفت  خود را با شهرداری غلامعلی میگلی‌نژاد صادر نکرد...

به گزارش ‌‌‌‌‌ "آباد سبز" محمد باقر سعادت امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در بوشهر اظهار داشت: روز گذشته هیات حل اختلاف استان بوشهر به منظور رسیدگی به اختلاف فرمانداری بوشهر و شورای شهر بوشهر با موضوع مصوبه انتخاب شهردار بندر بوشهر تشکیل جلسه داد که طی بررسی‌های انجام شده، این شورا مخالفت  خود را با شهرداری غلامعلی میگلی‌نژاد صادر نکرد.

 

وی افزود: بر اساس مصوبه شورای شهر بوشهر مبنی بر انتخاب مجدد غلامعلی میگلی‌نژاد، هیات تطبیق فرمانداری شهرستان بوشهر این مصوبه را مغایر با مصوبه قبلی این شورا دانست که طی آن شهردار بوشهر را بر اساس مصوبه شماره 19  به دلیل منع بکارگیری بازنشستگان کنار گذاشته بود.

 

نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی و عضو شورای حل اختلاف استان بوشهر تصریح کرد: هرچند میگلی‌نژاد اسنادی را ارائه کرد که می‌تواند به دلیل جانبازی از تبصره قانون استفساریه منع بکارگیری بازنشستگان برای بازگشت به جایگاه قبلیش استفاده کند ، اما شورای شهر نمی‌تواند مصوبه قبلی خود را با یک مصوبه جدید منتفی کند.

 

سعادت عنوان کرد: نظر هیات حل اختلاف استان بوشهر این است که شورای شهر مصوبه دوم خود را در مسیر قانونی قرار دهد تا پس از نام‌نویسی برای افرادی که می‌خواهند کاندیدای شهرداری بوشهر شوند، یک نفر از آنها که بتواند بیشترین رای را از شورا به دست گیرد انتخاب و برای صدور حکم قطعی به فرمانداری شهرستان، استانداری و وزارت کشور معرفی شود. وی گفت: طبیعی است میگلی‌نژاد نیز می‌تواند برای شهردار بندر بوشهر کاندیدا شود. 


شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.
abadsabz1@gmail.com
info@abadsabz.ir
نظر
 
نام (ضروری): 
نظر:
کد امنیتی
کد امنیتی

  [ بازگشت ]
 
امتیاز دهی به مطلب
انتخاب ها

 گرفتن پرينت از اين مطلب گرفتن پرينت از اين مطلب

 ارسال به دوستان ارسال به دوستان

 گزارش این پست به مدیر سایت گزارش این پست به مدیر سایت

اشتراک گذاري مطلب
تبلیغات
آباد سبز
آباد سبز