تاریخ انتشار : يكشنبه، 29 بهمن ماه، 1396

آغاز عملیات اجرایی ساخت پلی‌کلینیک تخصصی تامین اجتماعی برازجان

آباد سبز : ابراهیم پورحکیمی اظهار داشت: بعد از ظهر روز شنبه عملیات اجرایی ساخت پلی‌کلینیک تخصصی تامین اجتماعی برازجان در زمینی به متراژ دو هزار و 600 متر با زیربنای چهار هزار و 300 متر و اعتبار اولیه 120 میلیارد ریال آغاز شد...

به گزارش ‌‌‌‌‌ "آباد سبز" ابراهیم پورحکیمی اظهار داشت: بعد از ظهر روز شنبه عملیات اجرایی ساخت پلی‌کلینیک تخصصی تامین اجتماعی برازجان در زمینی به متراژ دو هزار و 600 متر با زیربنای چهار هزار و 300 متر و اعتبار اولیه 120 میلیارد ریال آغاز شد.

 

 وی افزود: این مرکز درمانی که بر اساس قرارداد اولیه با پیمانکار در طی دو سال ساخته‌ می‌شود، مجهزترین مرکز درمانی تامین اجتماعی در استان بوشهر خواهد بود که تمامی بخش‌های پزشکی در آن پیش‌بینی شده است. مدیردرمان سازمان تامین اجتماعی استان بوشهر تصریح کرد: در این مرکز درمانی سه طبقه بخش‌هایی مانند آزمایشگاه، رادیولوژی، دندان‌پزشکی، اورژانس سرپایی، داروخانه و درمانگاه‌های تخصصی دیده شده است.

 

پورحکیمی بیان کرد: با آینده‌پژوهی و توجه به نیازها، سعی کرده‌ایم که از هم اکنون نیازهای آینده شهرستان دشتستان را در این پروژه ببینم تا بتوانیم در ارائه خدمات کمی و کیفی موفق عمل کنیم. مدیردرمان سازمان تامین اجتماعی استان بوشهر در خصوص تاخیر در آغاز عملیات اجرایی این پروژه، یادآور شد: هرچند مقدمات اولیه آغاز عملیات اجرایی این پروژه در ابتدای امسال تهیه شده بود اما به دلیل اشکالاتی که بین این سازمان و شهرداری در خصوص عوارض و تغییر کاربری ایجاد شده بود این تاخیر انجام شد که با مساعدت فراوان نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی و ارائه پیشنهادی کاربردی که دربرگیرنده منافع شهرداری برازجان، سازمان تامین اجتماعی و مردم بود از بعد از ظهر روز شنبه این پروژه وارد فاز اجرایی شد. 


شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.
abadsabz1@gmail.com
info@abadsabz.ir
نظر
 
نام (ضروری): 
نظر:
کد امنیتی
کد امنیتی

  [ بازگشت ]
 
امتیاز دهی به مطلب
انتخاب ها

 گرفتن پرينت از اين مطلب گرفتن پرينت از اين مطلب

 ارسال به دوستان ارسال به دوستان

 گزارش این پست به مدیر سایت گزارش این پست به مدیر سایت

اشتراک گذاري مطلب
تبلیغات
آباد سبز
آباد سبز