تاریخ انتشار : جمعه، 27 بهمن ماه، 1396

مسئولان به دنبال رفع مشکلات مردم تلاش جهادی کنند

آباد سبز : حجت‌الاسلام حسین دشتی امروز در خطبه‌های نماز جمعه این هفته بوشهر اظهار داشت:  مردم در روزهای حساس انقلاب از جمله 22 بهمن ماه با حضور در صحنه میزان علاقمندی خود را به نظام ثابت کردند و ضروری است که مسئولان نیز برای رفع مشکلات مردم تلاش جهادی به خرج دهند...

به گزارش‌‌‌‌‌ "آباد سبز" حجت‌الاسلام حسین دشتی امروز در خطبه‌های نماز جمعه این هفته بوشهر اظهار داشت:  مردم در روزهای حساس انقلاب از جمله 22 بهمن ماه با حضور در صحنه میزان علاقمندی خود را به نظام ثابت کردند و ضروری است که مسئولان نیز برای رفع مشکلات مردم تلاش جهادی به خرج دهند.

 

وی افزود: آن چیز که خواسته مردم است تقویت ارتباط بیشتر مسئولان با مردم است و  مسئولان باید بدور از تجمل‌گرایی، در کنار مردم زندگی کنند چرا که مدیرانی که زندگی تجملاتی دارند، قادر نیستند حرف مردم را بفهمند. امام جمعه موقت بوشهر یادآور شد: جوانان دارای فطرتی پاک و عرفانی هستند و مهم‌ترین قشر در پیروزی انقلاب اسلامی، جنگ  تحمیلی، سازندگی، عرصه علمی، ورزشی و دیگر حوزه‌ها حضور دارد همین جوانان است که نشان از عشق درونی آنان نسبت به معرفت الهی است.

 

دشتی بیان کرد: شیطان صفتان با فراهم کردن ساز و کارهای مختلف برای انحراف جوانان اقدامات لازم را انجام می‌‌دهند که جوانان باید با تقویت بنیه دینی و معرفتی از این آلودگی‌ها خود را مصون نگه دارند. وی یادآور شد: معرفت ایمانی سبب اصلاح جامعه می‌شود و دشمنان  با ایجاد شبعات و لغزش در اعتقادات، انواع ترفندها و توطئه‌ها ایجاد می‌کنند تا زمینه فساد جوانان را فراهم سازند.

 

امام جمعه موقت بوشهر عنوان کرد:  حماسه ملت ایران در راهپیمایی 22 بهمن همراه با بصیرت و دشمن‌شکن بودکه سبب شادی دوستداران انقلاب و ناراحتی ضد انقلاب شد و یاس و ناامیدی را با این اقتدار و حماسه ملی از دل‌ها دور کرد. دشتی گفت: دشمن برای ناامیدی مردم سرمایه‌‌گذاری فراوانی انجام داد اما حضور حماسی مردم در راهپیمایی 22 بهمن، سبب از بین بردن توطئه دشمن و سرمایه گذاری آنان شد . 


شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.
abadsabz1@gmail.com
info@abadsabz.ir
نظر
 
نام (ضروری): 
نظر:
کد امنیتی
کد امنیتی

  [ بازگشت ]
 
امتیاز دهی به مطلب
انتخاب ها

 گرفتن پرينت از اين مطلب گرفتن پرينت از اين مطلب

 ارسال به دوستان ارسال به دوستان

 گزارش این پست به مدیر سایت گزارش این پست به مدیر سایت

اشتراک گذاري مطلب
تبلیغات
آباد سبز
آباد سبز