تاریخ انتشار : جمعه، 27 بهمن ماه، 1396

پشت پرده گرانی دلار در ایران آمریکاست

آباد سبز : حجت‌الاسلام عبدالرسول حمادی امروز در خطبه‌های این هفته شهر شبانکاره اظهار داشت: از آغاز انقلاب اسلامی تاکنون صدها فتنه در این کشور رقم خورده و آن که از این میدان سرافراز بیرون آمده ملت بزرگوار و ولایت‌مدار ایران اسلامی است...

به گزارش‌‌‌‌‌ "آباد سبز" حجت‌الاسلام عبدالرسول حمادی امروز در خطبه‌های این هفته شهر شبانکاره اظهار داشت: از آغاز انقلاب اسلامی تاکنون صدها فتنه در این کشور رقم خورده و آن که از این میدان سرافراز بیرون آمده ملت بزرگوار و ولایت‌مدار ایران اسلامی است.

 

 وی افزود: گروهی در محیط‌های آلوده، گروهی برای احیاء فساد خانه‌ها، عده‌ای برای بازگرداندن ظلم و فساد و محرومیت و اقلیتی برای حذف دین‌داران به سلاح دست بردن و اندکی نیز به پادوی دشمنان خارجی و جاسوسی برای بیگانه اقدام کردند امّا این مردم با صلابت و استواری ایستادند و خم به ابرو نیاوردند چون به اسلام هم رأی داده بودند هم به آن متکی بودند و الان نیز این گونه است.

 

امام جمعه شبانکاره تصریح کرد: ایمان، تقوا،پاکی و آزادگی از ویژگی‌های این مردم است و به لطف الهی با پیروی از رهبری‌های عالمانه رهبر فرزانه انقلاب، پرچم نظام اسلامی برقرار و فتنه‌های کور را پشت سر خواهد گذاشت. حمادی بیان کرد: پرچم و پرچم‌دار نماد اقتدار هر ملتی است و شما مردم پرچمی را که مزین به نام الله و فریاد الله اکبر است، چنان اوج دادید که همه دشمنان به تحسین شما اعتراف کردند. وی ادامه داد: بیعت با پرچم و پرچمدار رمز بقاء این ملت است و شما آن را خوب شناخته اید.

 

از قدیم الأیام هر جبهه‌ای برای شناسایی خود، پرچمی را در جلو سپاه عَلَم می‌کرد و دشمن تمام تلاش خود را به کار می‌گرفت که پرچم حریف را که نماد هویتی جبهۀ مقابل بود بر زمین بیفکند که به همین علت نقش پرچ‌مدار همیشه سرنوشت‌ساز بوده به گونه‌ای که افتادن پرچم و پرچم‌دار نشانه شکست حریف بوده است. امام جمعه شبانکاره یادآور شد: بعد از چهارده قرن پرچم اسلام بر دوش مردی از تبار حسین(ع) قرار گرفت و او پرچمدار جریانی شد که اسلام و ایران را زنده کرد، آن روز که امثال لنین و کارل مارکس دین را افیون جامعه می‌دانستند و ایران و ایرانی تحقیر می‌شد امام راحل(ره) جهان را تکان داد و معادلات سیاسی را بر هم زد وی بیان کرد: آمریکا و انگلیس که این اقتدار و عزّت اسلامی را نمی‌توانستند ببینند با انواع دسیسه‌ها به میدان آمدند و امثال سلمان رشدی را وادار به تألیف کتاب آیات شیطانی کردند که با فتوای مجاهدانه امام بزرگوار روبرو شد و حکم قتل او توسط امام صادر شد. حمادی عنوان کرد: امروز هر فتنه‌ای که در این کشور اسلامی رخ دهد، ناشی از اطاق فکر مستکبران است، شیطان بزرگ، رژیم صهیونیستی و انگلیس خبیث از ملت ایران به شدت عصبانی هستند، آنها از حضور حماسی شما مردم در یوم الله 22 بهمن روانی شده اند امام جمعه شبانکاره عنوان کرد: شما ببینید این پولها از کجا می‌آید و تقاضای دلار در بازار چگونه به اوج می‌رسد، این دستفروش‌ها که شام شبشان را نمی‌توانند تأمین کنند چطور یک مرتبه همه خریدار دلار می‌شوند و هر دقیقه قیمت‌ها را بالا می‌برند و اقتصاد کشور را دچار تزلزل می‌کنند. وی عنوان کرد: پشت پرده گرانی دلار در ایران، دول استعمارگر مثل آمریکا هستند که تلاش می‌کنند ثبات ایران را بر هم بزنند، امّا مردم پای هرگونه فداکاری ایستاده‌اند و نخواهند گذاشت نور ولایت در ایران اسلامی خاموش شود. 


شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.
abadsabz1@gmail.com
info@abadsabz.ir
مرتبط باموضوع
 کارت بازی بازیکن تیم نفت تهران صادر شد  [ سه شنبه، 21 شهريور ماه، 1396 ]
نظر
 
نام (ضروری): 
نظر:
کد امنیتی
کد امنیتی

  [ بازگشت ]
 
امتیاز دهی به مطلب
انتخاب ها

 گرفتن پرينت از اين مطلب گرفتن پرينت از اين مطلب

 ارسال به دوستان ارسال به دوستان

 گزارش این پست به مدیر سایت گزارش این پست به مدیر سایت

اشتراک گذاري مطلب
تبلیغات
آباد سبز
آباد سبز